Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Randy Orton, WWE Survivor Series WarGames’te sakatlıktan dönüyor, Cody Rhodes’u açıklıyor | Haberler, skorlar, öne çıkanlar, istatistikler ve söylentiler

Randy Orton, WWE Survivor Series WarGames’te sakatlıktan dönüyor, Cody Rhodes’u açıklıyor |  Haberler, skorlar, öne çıkanlar, istatistikler ve söylentiler

Kit numarası: X161332 TK1

Sırtındaki sakatlık nedeniyle Mayıs 2022’den bu yana sahalardan uzak kalan 14 kez dünya şampiyonu Randy Orton, Survivor Series WarGames’teki WWE programlarına geri dönecek.

Cody Rhodes haberi Pazartesi günü WWE Raw’un sonunda duyurdu:

Rhodes, gösterinin başında Orton’un beşinci üye olmasıyla dalga geçmişti:

WWE @WWE

“Arayabileceğim eski bir arkadaşım var…”#WWERaw < a href="https://t.co/zwHI8vtwvF">pic.twitter.com/zwHI8vtwvF

Hayranların yıldızı iş başında görmek için biraz daha beklemeleri gerekecek.

Orton, WWE’de en son 20 Mayıs 2022 SmackDown bölümünde Matt Riddle ile birlikte Raw ve SmackDown şampiyonlukları için kazananın her şeyi aldığı maçta Raw Takım Şampiyonluğunu The Usos’a düşürdüğü sırada görüldü.

The Usos kazandıktan sonra Orton’u duyuru masasına koydular ve Riddle, Raw’un sonraki bölümünde The Viper’ın sırt rahatsızlığı nedeniyle bir süre sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Savaş seçimi (özgür H Jenkins Ringside News’den) kasım ayında belinden ameliyat olduğunu bildirdi. Dönüşü için belirli bir takvim belirlenmemiş olsa da, “uzun bir süre” boyunca ortalıkta olmayacağı kaydedildi.

Sakatlanmadan önce Orton, Riddle’la birlikte RK-Bro takım ekibinin yarısıydı ve tüm şirketteki en popüler oyuncular arasındaydı.

The Viper daha önce genellikle ciddi ve yaramaz bir karakteri canlandıran solo bir oyun olarak biliniyordu, ancak hayranlar onun daha eğlenceli yanını göstererek onun arkasında toplandı.

Bu aynı zamanda Orton’un WWE’ye sayısız şekilde fayda sağlama yeteneğini de gösterdi; topuk veya bebek suratlı, tekli yıldız veya etiket takımı güreşçisi olarak ve ana etkinlikte veya orta kartta tutarlı tepkiler toplayabildi.

43 yaşındaki Orton, WWE’de bunların hepsini gördü ve yaptı ve kariyerinde 20 yıldan fazla bir süre kaldığını kanıtlayacak çok az şeyi kaldı.

Ancak Apex Predator, sektördeki en popüler ve tanınmış sanatçılar arasında yer alıyor ve onun varlığının şirket üzerinde büyük bir olumlu etkisi olacak.

WWE’de halihazırda Roman Reigns, Cody Rhodes, Seth Rollins ve diğer isimlerin başını çektiği yıldızlarla dolu bir süperstar kadrosu var ve Orton geri döndüğüne göre yine en iyiler arasında olmalı.

Tüm sıcak güreş konuları için Ring Rust Radyo’yu dinleyin. En son bölümü aşağıdaki oynatıcıdan izleyin.

READ  Attack on Titan son fragmanı yayınlıyor ve Linked Horizon ve Ai Higuchi tema şarkılarıyla geri dönüyor