Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

QB liderleri Taylor Heinicke Pazar günü Packers’a karşı başlayacak

QB liderleri Taylor Heinicke Pazar günü Packers'a karşı başlayacak

ASHBURN, VA – Washington oyun kurucu liderleri başlayacak Taylor Hynek yaralılar yerine Carson WentzTeknik direktör Ron Rivera Salı söyledi.

Wentz Pazartesi gecesi Los Angeles’ta sağ parmağından ameliyat oldu ve Pazar günü Green Bay Packers’a karşı oynamayacak.

Rivera, Los Angeles’ta birkaç günlük rehabilitasyonu tamamladıktan sonra, Wentz’in programı hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaklarını ve onu yaralı rezervine alıp almayacağını hafta sonuna kadar öğreneceklerini söyledi. Wentz, Perşembe günü Chicago Bears’ı 12-7 yendiği maçta parmağını kırdı.

Bir kaynak ESPN’den Jeremy Fowler’a doktorların Pazartesi günü Wentz’e dört haftalık bir iyileşme beklediğini söylediğini söyledi.

Salı günü, Wentz Instagram’da yayınla: “Dün ameliyat harika geçti ve elimdeki her şeyle rehabilitasyon merkezine saldıracağım çünkü nasıl yapacağımı bildiğim tek şey bu! Tüm dualarınız için minnettarım – yakında daha güçlü bir şekilde geri döneceksiniz!”

Washington’un Çırak yerine Heinicke’ye dönmesi sürpriz değil Sam HowellBeşinci tur. Heinicke, tüm sezon boyunca 2 numaralı oyun kurucu oldu ve takım Howell’in ilerlemesini sevse de, hala yapılması gereken daha çok iş görüyor. 2 numaralı oyuncu ortada olacak. Washington da oyun kurucu imzaladı Jake Fromm eğitim ekibi için.

Heinicke, Aralık 2020’den beri Washington’da ama bir sezondur Carolina’da bu hücumun parçası oldu. Washington, 2-4 ile NFC Doğu’da dördüncü – üçüncü olan Dallas’ın iki oyun gerisinde. Ancak üçüncü bir joker kartla, liderler sezonlarını değiştirme ve bir aksesuar yeri için rekabet etme konusunda umutlu olmaya devam ediyor.

Rivera, “Hala iyi bir pozisyondayız, hala yılın başındayız.” Dedi. “Oyun kurucularımızdan aldığımızı seviyoruz ve Sam’i kariyerinin bu kadar erken döneminde böyle bir konuma sokmak istemiyoruz. Büyüdüğünü ve gelişmenin bir şansı olduğunu düşünüyoruz.”

READ  2022 Dünya Kupası - ABD - Galler karşılaşmasından canlı güncellemeler

Geçen sezon Heinicke 3.419 yard, 20 touchdown ve 15 interception attı. En az 10 maça başlayan orta saha oyuncuları arasında 24. sırada yer alan toplam 45.8 QBR puanı aldı.

Ayrıca 313 yard için 60 kez koştu. Washington’ın hücumla ilgili sorunları göz önüne alındığında – oyun başına yarda olarak 24 ve saldırı noktalarında 28. sırada yer alıyor – Heinicke’nin hareketi bir kıvılcım sağlayabilir. İlk iki maçta toplam 55 puan toplayan Washington, sonraki dört maçta 47 sayı kaydetti.

Rivera, “Yaptığımız şeylere aşina olduğumuz için bu bizim için kolay bir geçiş olacak” dedi. “Taylor ile her zaman topu döndürme yeteneği var.”

Bu yetenekli oyunculardan ikisi – sıkı son Logan Thomas (buzağı) alıcı Jahan Dotson (hamstrings) İkisi de önceki iki maçı kaçırdı. Pazar günü için müsaitliği belirsizliğini koruyor.