Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Raghav Satta bir gösteri durdurucu oldu! Aam Aadmi Partisi’nin genç Türk Lakme’si Moda Haftası’nda rampada yürüyor – Videoyu izle

Sada – Rajya Sabha’nın en genç üyesi – koridorda kahverengi bir kemerle süslenmiş şık, tam siyah bir gardıropla yürüdü.

Aam Aadmi Partisi lideri ve Rajya Sabha Milletvekili Raghav Sada Pazar günü Lakme Moda Haftası’nda rampa yürüyüşü yaptı. 33 yaşındaki tasarımcı Pawan Sachdev’in gösteride gösteri durdurucusuydu.

Sada – Rajya Sabha’nın en genç üyesi – koridorda kahverengi bir kemerle süslenmiş şık, tam siyah bir gardıropla yürüdü.

Aam Aadmi liderinin koridorda yürürken fotoğraf ve videoları birçok kullanıcı ve Saada tarafından sosyal medyada paylaşıldı. “Rampadan aşağı yürüdüm # LakmeFashionWeek2022 Dayıma (moda), moda tasarımcısı Pawan Sachdeva’ya, ”diye yazdı Sada, Instagram gönderisine.

Tasarımcı Pawan Sachdeva, 22 Mart’ta başlayan ve 27 Mart’ta sona eren Lakme Moda Haftası’nda son koleksiyonu ‘Neoderic’i sergiledi.

Lakme Moda Haftası’nın YouTube el kitabında tasarımcının önizleme videosunu okuyun: Toplamak.

Sada, geçtiğimiz günlerde parti tarafından 31 Mart’ta yapılması planlanan Rajya Sabha seçimleri için aday gösterilmişti. Sada ve dört AAP adayı Perşembe günü rakipsiz olarak seçildi.

Pencap Meclisi seçimlerinde Aam Aadmi Partisi’nin zaferinde etkili oldu. Son seçimlerde Pencap’ta Aam Aadmi Partisi (AAP), 117 üyeli eyalet meclisinde 92 sandalye kazanarak ezici bir zaferle iktidara geldi.

READ  Turks & Caicos'taki Kylie Jenner ve Travis Parker, bir gece için 43 bin £ Island Villa hayranını ayırdı