Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rapora göre Lakers koçları Russell Westbrook anlaşması için son tarihte baskı yaptı

Rapora göre Lakers koçları Russell Westbrook anlaşması için son tarihte baskı yaptı
usatsi

Hiç kimse ilişkili değil Los Angeles Lakers Zevk alıyor gibi görünüyor Russell Westbrook Uzmanlık. Artık resmi bir kapasitede çalışmasa da organizasyonda nüfuz sahibi olan Magic Johnson – Takımın tarihindeki en kötü anlaşma olabileceğini söyledi.. Westbrook kendini şikayet etti Hayranlarının ona nasıl davrandığı hakkında. Raporlar olduğunu belirtti Takımdaki oyuncular Takımın harekete ihtiyacı olduğunu hissettim – belki dahil yıldızlar Lebron James Ve Anthony Davis. Ve şimdi, göre Bill Oram, Atletik oyuncu, Sam AmecTakımın koçluk personelinin de son tarihte Westbrook anlaşması için baskı yaptığı bildirildi.

Westbrook bu çalışanları alenen eleştirdi. Lakers koçu Frank Vogel, Westbrook’u dördüncü çeyreğin sonlarında birkaç maçtan çıkardı. Ticaret sonunda gerçekleşmedi. Lakers’ın anlaşmayı tartıştığı bildirildi Houston roketleriama bunun için büyük bir sermaye projesinden vazgeçmeye istekli değillerdi. John Duvarıkim bu sezon oynamadı.

Şimdi koçluk ekibi ve Westbrook, ticari olmayan serpinti üzerinde çalışmaya bırakıldı. için örgüt içinde çabalar olduğu bildiriliyor. Vogel, Westbrook’tan yedek kulübesineAncak habere göre bunu yalanladı. Bu rapora bakıldığında bu ironik ve Westbrook’un başlangıç ​​kadrosunda ne kadar kalacağı belli değil.

Onunla personel hayal kırıklığı mantıklı. Westbrook, mülkün bir kısmını kullanan iki süper yıldız olan James ve Davis ile birlikte çalıştı. Bu takıma katkıda bulunmak için en iyi şansı savunmaya bağlı kalmak, akıllı atışlar yapmak ve ters vuruşları sınırlamaktı. Bunların hiçbirini yapmadı ve o ve Vogel’in bildirildiğine göre Gergin bir yüzleşme yaşadı Yakın zamanda bir film seansı sırasında.

Westbrook’un son dönemde örgüt içindeki konumuyla ilgili tüm haberler olumsuz görünüyor. Takım kesinlikle önceki sezonun en iyi oyuncusunu değiştirmek isteyecektir, ancak şimdilik iki takım en az bir ay daha birlikte sıkışmış durumda.

READ  Jimmy Garoppolo, 49ers 2023'te QB'ye geri dönmeye açık