Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Razer’ın yeni akış aksesuarları, daha iyi görünmenize ve hissetmenize yardımcı olur

Razer'ın yeni akış aksesuarları, daha iyi görünmenize ve hissetmenize yardımcı olur

Razer’in yeni ürün üçlüsü, daha iyi görünmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlamayı amaçlıyor. Masa başındayken 249,99$’lık Razer Audio Mixer, çeşitli ses işleme seçenekleriyle birlikte dört kanallı ses kontrolü sunar ve yeni 299$’lık Key Light Chroma, yayınlar sırasında sizi aydınlatır. Ancak taşınabilir ve taşınabilir bir şey arıyorsanız, Razer hareket halindeyken vlog için 99 $’lık bir Seiren Bluetooth yaka mikrofonu da piyasaya sürüyor.

bu ses mikseri Yayın yaparken sesi kontrol etmek, beğenilerle rekabet etmek için hepsi bir arada bir arayüz sunar TC Helicon’dan GoXLR. Arayüzünün çoğu, her biri bir ses kanalını kontrol eden 4 kaydırıcı tarafından kullanılır; bu, mikrofonun göreceli ses düzeylerini oyunlar, arka plan müziği vb. ile ayarlamanıza olanak tanır. Kirli dilinizi sansürlemek istiyorsanız, her kanal için bir sessiz düğmesi ve ayrıca bir düdük düğmesi vardır.

Girişler, XLR’nin yanı sıra 3,5 mm jakları içerir.
Fotoğraf: Razer

Ses mikseri bağlantıları, XLR mikrofon girişi, optik giriş, USB-C ve 3,5 mm giriş ve çıkış bağlantı noktalarını içerir. Ön tarafta, kulaklıklar ve mikrofonlar için başka bir çift 3,5 mm jak var. Mikser, Razer’ın Synapse yazılımı kullanılarak kontrol edilebilir ve ayrıca sesinize yankı veya yankı gibi efektler uygulamanıza olanak tanır. Çalışması için Windows 10 veya üzeri bir PC gerekir, ancak oyun konsollarından gelen sesi de işleyebilir.

Yaka mikrofonu kıyafetlerinize takılmak üzere tasarlanmıştır.
Fotoğraf: Razer

Bu arada, Seiren Bluetooth yaka mikrofonu, hareket halindeyken ses kaydetmek için esnek, düşük profilli bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Giysilerinize takılır, çok yönlü bir mikrofona sahiptir ve ister dışarıda ister içeride olun, dalgalı seslere veya arka plan gürültüsüne yardımcı olmak için bir rüzgar çorabı ile birlikte gelir. Altı saate kadar pil ömrü sağlar, bu da Engadget notlar AI tabanlı gürültü engelleme özelliğini açarsanız dörde düşer.

İki Key Light Chromas ile ışıklı flama.
Fotoğraf: Razer

Son olarak, bir rakip gibi görünen 299 dolarlık Key Light Chroma var. Elgato’nun 199 Dolarlık Anahtarı. Razer, modelinin 2.800 lümene kadar parlaklık, ayarlanabilir renkler ve beyaz sıcaklıklar ve masanıza takmak için birlikte verilen bir stand sunduğunu söylüyor. Aydınlatma, ofisinizin RGB ışık görüntüsünü tutarlı tutmak için diğer Razer Chroma cihazlarıyla da senkronize edilebilir.

Razer Audio Mixer, Razer Seiren BT ve Razer Key Light Chroma artık Razer ve yetkili satıcılardan temin edilebilir.

READ  Yalnızca Apple'dan iPhone 14 için beklenenden daha düşük bir fiyat ortaya koyuyor