Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yaşasın! Universal Studios Hollywood kendi Super Nintendo evrenine sahip olacak

Yaşasın!  Universal Studios Hollywood kendi Super Nintendo evrenine sahip olacak

Hey Nintendo, seni hiç sorguladığımıza inanamadık. Bir 10 Mart’ı daha telaşsız ya da daha kötüsünü geçirmenize izin vereceğinizi düşündük. Mario eşyalarını hayatımızdan aktif olarak çıkarmak – Ama yanıldığımızı kanıtladın!

Bugün bu Mario gününde heyecan verici yeni bir duyurumuz var: Universal Studios Japan’daki başarısının ardından Super Nintendo World, ABD’ye de geliyor.

Ve… tüm bildiğimiz bu! Bir veya iki sürüş deneyimi ve kafe ile ağırlıklı olarak Super Mario’nun genel görünümüne odaklanan Japon deneyimine benzer bir deneyim mi olacak yoksa Big Rollercoasters mı olacak? Çoğunlukla değil. Ama bir rokete binmeyi sevmiyor musun? Süper Mario Güneşi? ya da küçük alışveriş sepeti eşek kong? veya kelimenin tam anlamıyla dosyalardan herhangi biri Mario Kart 8 izler? Hadi!

Nintendo’nun Üçüncü Taraflar için Portföy Yönetimi Başkanı John Vignucci, parkın çalışırken bir fotoğrafını yayınladı:

yapabilirsin Japon oyunu Super Nintendo World hakkında her şeyi buraya tıklayarak okuyunO zaman bize ABD versiyonunda hangi parçaları görmek istediğinizi söyleyin! yemek mi mallar? sevimli kurbağa hayatı? Bu bir kurbağa, değil mi? Bize bunun bir kurbağa olduğunu söyledi.

READ  Samsung Galaxy'den bu yıl üç yeni katlanabilir mi geliyor?