Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung, Apple’ın iPad Pro duyurusuyla dalga geçiyor; “Yaratıcılık ezilemez”

Samsung, Apple’ın iPad Pro duyurusuyla dalga geçiyor;  “Yaratıcılık ezilemez”

Yeni iPad Pro’nun piyasaya sürülmesiyle birlikte Apple, yaratıcı araçların hidrolik pres tarafından ezildiğini gösteren tartışmalı bir reklamı yayınladı. Şimdi Samsung, reklama Galaxy Tab S9’un kısa bir klibiyle yanıt veriyor ve “Yaratıcılık ezilemez.”

Apple iPad Pro “Crush” reklamı, şirketin 7 Mayıs’taki lansman etkinliği sırasında görücüye çıktı. Reklamda, iPad Pro nihayet ortaya çıkmadan önce hidrolik presin müzik aletlerini, boyaları, kitapları, kamera lenslerini ve daha fazlasını ezdiği görüldü. Reklamın amacı açıkça tüm bu unsurların yeni ultra ince iPad Pro’ya nasıl sığdırılabileceğini göstermekti, ancak bir eleştiriydi.

Çoğu kişi için reklam, teknoloji şirketlerinin yaratıcılarla ve sanatçılarla nasıl etkileşim kurduğunun yanı sıra yapay zeka ve teknolojideki ilerlemelerin geleneksel yaratıcılık araçlarına nasıl şüphe düşürdüğü konusunda ikinci bir anlam kazandı.

elma Reklam için özür bitti“hedefi kaçırdığını” söyleyerek reklamı televizyonda yayınlama planlarını iptal etti. Milyonlarca kez izlenen reklam silinmedi Youtube Ya da sosyal medya.

Şimdi Samsung, Apple’ın hidrolik presinin ardından yürüyen ve kısmen tahrip olmuş bir gitarı alan bir müzisyeni gösteren kendi reklamıyla devreye girdi. Daha sonra kürsüye oturur ve Galaxy Tab S9 Ultra Müzik notaları ile müzisyen birlikte çalıyor.

Reklamın sonunda Samsung şunu söylüyor: “Yaratıcılık ezilemez.” Ve bir Twitter başlığı/XŞirket, “yaratıcılığı asla ezmeyeceğini” söylüyor. Bu, Apple’ın reklamıyla dalga geçmenin akıllıca bir yolu ve genel olarak da güzel bir şekilde yapılıyor.

Duyurunun zamanlaması çok da sürpriz değil. Elma Yeni iPad’ler mevcut Bugünden itibaren ilk müşteriler için.

Bu arada Galaxy Tab S9 serisi Samsung’da 799 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor Web sitesinden 800 $’a kadar işletme kredisi tanıtıyor. Reklam ayrıca izleyicilere Tab S9 serisinin artık bu yılın başlarında bir güncellemeyle gelen bir dizi yapay zeka özelliği olan “Galaxy AI”ya sahip olduğunu kısaca hatırlatıyor.

READ  Neil Druckman, Naughty Dog'un bir sonraki oyununun "bugüne kadarki en heyecan verici oyun" olduğunu söylüyor

Samsung’la ilgili daha fazla bilgi:

Ben’i takip et: Twitter/X, İş ParçacığıVe instagram

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.