Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Reese Witherspoon’un yazlık sandaletleri ve Margot Robbie’nin kıyafetleri satışta

Reese Witherspoon’un yazlık sandaletleri ve Margot Robbie’nin kıyafetleri satışta

Girişin hemen yanında “kolay” ayakkabılarımı giydiğimi söylediğimde yalnız olmadığımı biliyorum. Bahsedilen “kolay” ayakkabılar, bir şey satın almak, Whole Foods’tan yiyecek almak, çöpü çıkarmak veya elime hızlı bir yemek almak için dışarı çıkmam gerektiğinde hızlı ve kolay bir şekilde giyebileceğim ayakkabılardır. öğlen arası. Kışın, bu çift rahat Uggs’tir ve ilkbahar ve yaz aylarında, her şey Güvenilir BirkenstockVe nihayet yılın bu zamanında yeniden bir araya geleceğim için çok heyecanlıyım.

En İyi Birkenstock Anma Günü İndirimi

Birkenstock kolayca Yazın en popüler ayakkabı modelleri– Ve güvenilir Alman slaytlarında eşit oranda rahat ve çekici görülen çok sayıda ünlü ve model göz önüne alındığında Hollywood da aynı fikirde. Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow ve Katie Holmes gibi Hollywood anneleri düzenli olarak ayakkabılara güvenirken, Kendall Jenner ve Kaia Gerber gibi modeller de konfor odaklı sandaletlerin harika olduğunu kanıtlıyor. Barbie’den bahsetmiyorum bile (Ayrıca şöyle bilinirGişe rekorları kıran filmde Margot Robbie ayakkabıları giymişti – artık bu bir şey!

Birkenstock’lar ucuz değil ama Satılık yaldızlı günlük sandalet Şu anda olan da bu Anma Günü hafta sonu sırasında, daha ucuza bir veya iki çift güvenilir Alman sandaleti elde etmek için nadir (!!!) bir fırsatınız var. Ama acele etsen iyi olur; Tahmin edebileceğiniz gibi bedenler hızla tükeniyor. Anlaşmaları güvence altına almak için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek ve böylece Gilt’in sunduğu her şeye erişebileceksiniz (yani Birçok tasarımcı fırsatı, Gerçekten iyi kot kesimleriVe tabi ki, Birkenstock daha düşük fiyata!).

Giza Birko Flor sandalet

doktrin


Arizona Birkybuck sandalet

doktrin


Birkenstock’larla ilgili fikrim, asla çok fazla alamayacağınız, çabuk yıprandıkları için değil, ama çok sık giyeceğiniz için elinizdeki stili değiştirmek isteyebilirsiniz. Witherspoon ve Holmes gibi ünlülerin defalarca görüldüğü popüler Arizona versiyonuna sahibim ama şimdi ben de sabırsızlıkla bekliyorum Boston deri mühürleyen Jenner ve Gerber buna ihtiyacım olduğuna beni ikna etti.

Hepsi, gün boyu konfor sağlayan, ayaklarınıza uyum sağlayan, darbe emici, hatlı taban tabanıyla tasarlanmıştır; ayrıca Arizona, ayağınızın genişliğine göre mükemmel uyumu bulmanızı sağlayan ayarlanabilir ön kayışlara sahiptir.

Ünlüler her tarzdan kıyafet giydi Boston ile Arizona ile GizeVe TBH, sanırım her birinden yeni bir çift almalıyım. Ve ne olduğunu hayal et? Gilt’te indirimdeyken bunu yapacağım. Onlar tükenmeden sizinkini de alın.

Giza Birko Flor sandalet

doktrin


Boston deri takunya

doktrin


Arizona deri sandalet

doktrin


Arizona süet sandalet

doktrin


READ  Bling Empire yıldızı Anna Shay 62 yaşında öldü - NBC Los Angeles