Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Riley Blade, Ean Turk ve Santiago kızları, CIF eyalet kros şampiyonasına giden yerli takıma liderlik ediyor – Redlands Daily Facts

Riley Blade, Ean Turk ve Santiago kızları, CIF eyalet kros şampiyonasına giden yerli takıma liderlik ediyor – Redlands Daily Facts

Santiago’nun Riley Plakası (#1314), 18 Kasım 2023 Cumartesi günü Walnut’taki Mount San Antonio College’da CIF Güney Bölümü Kros Şampiyonası Kızlar Bölümü 1’de yarışacak.

CIF Güney Bölümü şampiyonları Rylee Blade, Eyan Turk ve Santiago Lisesi kız takımı, Cumartesi günü Woodward Park’ta düzenlenecek CIF Eyalet Kros Şampiyonasında yarışmak üzere Fresno’ya giden 12 takım ve 10 bireysel elemeden oluşan yerel sahayı yönetiyor.

5.000m yarışı sabah 8.30’da başlıyor. Geçen hafta CIF-SS bölgesel şampiyonluğunu kazanan Turk, Woodcrest Christian Jr. da bu noktada erkekler Division V yarışının favorilerinden biri olacak. Woodcrest’ten Jake Jeanson’ın 2008’de DV unvanını kazanmasından bu yana ilk kros eyalet şampiyonu olması bekleniyor.

Woodcrest Christian’dan Eyan Turk, CIF Güney Bölgesi Kros Şampiyonası Bölümünde yarışıyor 5 erkek çocuk, 18 Kasım 2023 Cumartesi günü Walnut’taki Mount San Antonio College’da buluşuyor.

.

Genç Blade ve Santiago kız takımı, CIF-SS şampiyonluklarını kazanma ve üç kez Division I şampiyonu Buchanan’ı devirme planlarıyla Central Valley’e doğru yola çıkar. Great Oak’ta yedi yıllık galibiyet serisini 2019’da sonlandıran Bears, kendi sahasındaki DI finallerinde yenilmedi.

Santiago koçu Rick Etheridge, “Eyalet buluşması için her zamanki gibi hazırız” dedi ve şöyle devam etti: “Takımı tanıyoruz ve yaptıklarına saygı duyuyoruz. Kızlarımızın en iyilere meydan okuması için bu fırsat için minnettarım. elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, eyalet şampiyonu olma şansımız herkes kadar yüksek.”

Dyestat.com’a göre ülkede hayır. 8. sırada yer alan Blade, kesinlikle büyük okullar liginde yenilmesi gereken koşucu gibi görünüyor ve Alma Escobar’ın (Corona’nın iç kısımlarında) geçmiş Division I şampiyonlarının seçkin listesine katılmak istiyor. 2004), Destiny Collins (2015’te Great Oak) ve Tori Gayden (2018’de Great Oak).

Geçtiğimiz Mayıs ayında pistte eyaletin 3.200 metre şampiyonu olan Blade, geçen Kasım ayında eyalet buluşmasında üçüncü, 2021’de ise birinci sınıfta 33. oldu.

Blade, Sharks hakkında şunları söyledi: “Eyalet şampiyonluğunu kazanmak kesinlikle sezon başında belirlediğimiz bir hedefti.” “Oraya çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Her şeyimizi verirsek hayal kırıklığına uğramayız.”

READ  Teresa Quidditch bikinili nişanlısı மனைவிe Louise 'Louis' Roulas 47. doğum gününü kutluyor

Buchanan, Dyestat.com tarafından ülke genelinde 8. sırada yer alıyor ve son iki yıldır Amerika’nın en iyi birkaç takımından biri olarak kabul ediliyor.

Dyestat.com tarafından ABD’de 13. sırada yer alan Santiago, geçen hafta CIF-SS’de üçüncü olan Blade, Braelyn Combe, Taylor Davis, Madilyn Siena ve Audrey Buckley liderliğindeki genç ve yetenekli bir kadroyla kuzeye doğru ilerliyor. Geçen hafta Mt. SAC’deki 3 mil yağmurlu yarışta Sharks adına beş golcüydüler. Combe ve Siena, geçen yıl Rancho Cucamonga adına yarışırken eyalet karşılaşmasını 24. ve 59. sırada tamamlamıştı.

İzlemeye değer başka bir hikaye (rekor zamanlı canlı sonuçları takip ettiğinizde) Battle of the Division I Boys’tur. Bir yıl önce San Clemente, Great Oak’ı Southern Division şampiyonluğu için mağlup etmişti ancak Wolfpack bir hafta sonra karşılık vererek sekiz sezondaki yedinci şampiyonluğunu elde etti.

Bu yıl? San Clemente, Wolfpack’in 24 puan gerisinde kalarak CIF-SS unvanını korudu.

Ekim ayında Clovis Invitational’da takımlar parkuru koştuğunda, Great Oak 3,1 millik ayrımda önemli bir liderlik elde etti, ardından gerileyerek Dana Hills’in beş puan gerisinde ikinci bitirdi. San Clemente 43 puan geride dördüncü oldu.

Great Oak, son on yılda klasmanın hakimi oldu ve 2014-19 yılları arasında altı kez şampiyonluk kazandı. 2020’de Kovid nedeniyle iptal edilen sezonun ardından Great Oak, geçen Kasım ayında tekrar kazanmadan önce ’21’de ikinci oldu. Ancak Wolfpack, 1.600 metrelik eyalet finalisti Westyn Brown’un sakatlığı olmadan pistin zirvesine çıktığı için unvanını korumakta zorlanabilir. Brown geçen hafta yarışmadı ve Woodward Park’ta yarışa katılması beklenmiyor.

Geçtiğimiz Kasım ayında San Clemente’yi 17 sayı farkla yenen çoğunlukla üst düzey bir kadrodan yalnızca iki koşucu geri döndü; şu anda kıdemli olan Gabriel Rodríguez ve Jeffrey Kenney. Sırasıyla 19’uncu ve 40’ıncı, Rodriguez ise 3’üncü oldu. Bunlar Wolfpack’in geçen haftaki lig finalindeki ilk iki golüydü.

READ  Turks ve Caicos Adaları'nda Tahkim ve Tahkim - Dava, Tahkim ve Tahkim
Great Oak’dan Gabriel Rodriguez (#555), 18 Kasım 2023 Cumartesi günü Walnut’taki Mount San Antonio College’da Erkekler Klasmanı 1 CIF Güney Bölümü Kros Şampiyonasında yarışacak. (Fotoğraf: Whatsara Phomisinda, The Press-Enterprise/SCNG)

Bu DI finalinde, King ikinci sınıf öğrencisi Maximo Zavaleta geçen haftayı Milligan’ın son sınıf öğrencisi Jason Barra’nın 20 saniye gerisinde beşinci sırada bitirmeyi başardı. Zavaleta, Clovis Invitational’daki önemli erkekler yarışında dokuzuncu oldu.

İç Bölge kızları, bölge finallerini sırasıyla ikinci, üçüncü ve beşinci sırada tamamlayan Claremont, Murrieta Valley ve Isla olmak üzere üç eleme takımıyla Bölüm II finallerinde iyi bir şekilde temsil edilecek. Murrieta Valley ikinci sınıf öğrencisi Ariel Avina, bölgesel finallerde Ventura’nın genç süperstarı Sadie Engelhardt’ın (son eyalet şampiyonu) arkasında ikinci oldu.

Ariel’in annesi Murrieta Valley antrenörü Angela Avina, “Bu yaklaşık üç yıldır gelişen bir şey” dedi. “Ariel’in güçlü bir sezon geçireceğini biliyorduk, ancak başka kızların da öne çıkıp çıkış sezonları geçirmesi, daha derin ve daha güçlü bir takım olmamıza yardımcı oldu.”

Sophia Lieberman ve Jordyn Lieberman, 2006 yılından bu yana ilk kez eyalet turnuvasına katılmaya hak kazanan Murrieta Valley adına sırasıyla altıncı ve 16. oldular. Nighthawks, 2002’de Division I şampiyonluğunu kazandı ve ’03’te ikinci oldu.

D-II’de kıdemli Zee Yi Denise Chen beşinci oldu ve Claremont geçen hafta ikinciliğe yükseldi. Isla Bulmer ve L’Meo Edwards, Fresno’ya üst üste 10. kez giden Claremont adına sırasıyla sekizinci ve 11. oldular. Wolfpack 2016, 2017 ve 2018 yıllarında D-II unvanını kazandı. Chen geçen yıl eyalette 17., ikinci sınıfta ise sekizinci oldu.

Chen Cumartesi günü DyeStat.com’a “Sanırım gerçekten heyecanlıyız çünkü gerçekten güçlü bir takım olabileceğimizi ve eyalet için yarışabileceğimizi biliyoruz” dedi. “Bugün neler yapabileceğimizi görmek istedik. İkinci sırayı aldığımız için çok mutluyduk çünkü podyuma çıkabildik.

Claremont’tan Denise Chen (#306) ve L’Meo Edwards (#309) ve Murrieta Valley’den Ariel Avina (#883), 18 Kasım Cumartesi günü Walnut’taki Mount San Antonio College’da düzenlenen CIF Güney Bölümü Kros Şampiyonası Kızlar Bölümü 2 sırasında, 2023. (Fotoğraf: Whatsara Phomisinda, The Press-Enterprise/SCNG)

Diğer yerel elemeler arasında King (DI Boys), Vista Murrieta (DI Girls), Great Oak (DI Girls), Ayala (D-II Boys), REV (D-III Boys), Western Christian (DV Girls) ve Ontario Christian ( TV Boys).

READ  Tamra Judge Turks ve Caicos'ta siyah bikini giydi: Video

Diğer İç Bölge bireysel elemeleri: DI erkeklerde Gabriel Castillo (Ediwanda, Sr.), DV kızlarda Nicole Samson (Webb, So.), Megan Crum (Temescal Canyon, Jr.) ve Nicole Alfred (Rancho Cucamonga, Jr.) DI Kızlarda, erkeklerde D-II Ben Rippe (Norco, Sr.), D-III kızlarda Hope Brookins (Norte Vista, Sr.), Ethan Parcells (Rim of the World, Sr.) ve Gale Jecks (Big Bear), Jr.) D-IV erkek çocuklarında.

CIF Eyalet Kros Şampiyonası

Cumartesi günü Woodward Park, Fresno’da

Parkur: 5.000 metre

Toplantı programı

Bölüm V Erkekler – 08:30

Bölüm I Erkekler – 09:00

Bölüm V Kadınlar – 09:30

Bölüm I Kadınlar – 10:00

Division II Erkekler – 10:30

Bölüm III Kadınlar – 11:00

Bölüm IV Erkekler – 11:30

Bölüm II Kadınlar – Öğlen

Bölüm III Erkekler – 12:30

Bölüm IV Kadınlar – 13:00

Canlı Sonuçlar: Kayıt zamanı