Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Robert Durk’un Ölümü (1949 – 2021) – Onalaska, WI

Robert “Bob” Bruce Durk

La Cross – La Cross’tan 72 yaşındaki Robert “Bob” Bruce Durk, 22 Ekim 2021’in erken saatlerinde Elroy Sağlık Hizmetleri, Elroy, WI’da öldü.

Robert La Cross, 3 Mayıs 1949’da Freddie ve Florence (Shepherd) Durk’ta doğdu.

Robert, La Cross Okul Bölgesi’ndeki okullara gitti ve 1967’de Logan Lisesi’nden mezun oldu.

Robert, 1970 yılında WI, La Cross’ta Susan K. Durk (Hendrickson) ile evlendi.

Robert, 1967’den 1972’ye kadar Ulusal Muhafızdı ve daha sonra uzun yıllar çalıştığı Gatefoods’ta süpervizör oldu. Ne de olsa Robert harika bir babaydı ve onun ve Sue’nun iki çocuğu vardı: Tina Marie Myers (Durk) ve Nathan Andrew Durk.

Robert fırıncıları severdi, her şeyi yüksek sesle okur ve şarkı söylemeye başlardı. Sevdikleri tarafından her zaman odadaki en komik adam olarak hatırlanacak. Çalışkandı ve yolundaki herkese karşı arkadaş canlısıydı.

Robert’ın karısı Susan K. Durk (Hendrickson); Oğlu Nathan Durk (Jeffrey Johnson); Torunları: Sierra ve Morgan Myers ve kardeşleri; İki erkek kardeş: California’dan Roger (Diane) Durk, Onalaska, WI’dan David (Ann) Durk ve üç kız kardeş: Onalaska, WI’dan Marilyn (Kenneth) Herman, Oregon’dan Sandra (Jerry) Ken ve Teksas’tan Susan (John) McDonald; Kayınbiraderi, Onalaska’lı Mary Durk, WI ve diğer birçok sevgi dolu yeğen ve yeğen. Robert hayatının ışığı ve kızı Tina Marie Myers (Durk), her ikisi de ebeveynleri: Freddie ve Florence (Shepherd) Durk ve kardeşi Gary Durk.

Aile, Robert’ın son yıllarında sağladıkları sevgi ve ilgi için Elroy Sağlık Hizmetlerine ve St. Croix Darülaceze’ye teşekkür eder.

Yaşam kutlaması önümüzdeki hafta Sams Bar, 2116 George St., La Cross’ta gerçekleşecek.

Coulee Bölgesi Kremasyon Grubu aileye hizmet ediyor. Bakınız www.couleecremation.com Daha fazla bilgi ve çevrimiçi yas göndermek için.

READ  Deusbury'deki eski pub bir etkinlik mekanı olarak yeniden açıldı

Lütfen bunun yerine çiçek bağışlayın Amerikan Kanser Topluluğu Veya Coulee Bölgesi İnsancıl Topluluğu.

La Cross Tribune tarafından 24 Ekim 2021’de yayınlandı.