Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Robert Saleh medyayla yeniden buluştu ve Aaron Rodgers’ın soruları yok

Robert Saleh medyayla yeniden buluştu ve Aaron Rodgers’ın soruları yok

Salı günü Jets antrenörü Robert Saleh, Rodgers’ın zorunlu mini kampta bulunmamasının “açıklanamayan” olduğunu söyleyerek herkesi (Aaron Rodgers hariç) şaşırttı. Saleh’e, Rodgers’ı zorunlu bir iş gününde başka bir şey seçmeye iten “çok önemli olay” sorulmadı.

dürüst Çarşamba günü kürsüye döndü. Fili odaya sokmamak biraz zaman aldı. Saleh’e nihayet Rodgers hakkında soru sorulduğunda üç soru aldı.

Aaron’la dün ya da bugün konuştun mu? “hayır yapmadım.”

Tyrod Taylor (Rodgers’ın yokluğunda saldırıyı yürüten) onun yokluğundan düne kadar haberdar olmadı. Bu niçin? “Bu bire bir görüşme [with Rodgers]Takımın bilmesi gereken bir şey değil.

Aaron ekibin onun yokluğunu haksız bulacağını biliyor muydu? Aaron ve ben tamamen aynı fikirdeyiz. Aaron ve meslektaşları arasında bu konuda herhangi bir sorun yok. Dediğim gibi dün bu konuyu ele aldık. “Bu, içeridekilerden çok binanın dışındaki herkesi ilgilendiren bir sorun ve hepsi bu.” (Elbette, Rodgers’ı tanımayan soyunma odasındaki bazı oyuncular düne kadar zorunlu mini kampa gelmeyebilirdi.) neler oluyordu.) Cehennem.)

Şaşırtıcı bir şekilde Salih’e en önemli soru sorulmadı. Rodgers nerede?

İki zorunlu iş gününe katılmaktan daha önemli bir şey olduğuna karar verirse, bu nedir? Çalışmak yerine çalışmamayı tercih etmesi objektif olarak makul olabilir. Ya da belki de değildir.

Eğer Jetler onun nerede olduğundan bahsetmezse ve Büyük Elma’daki medya kalabalığı en basit, en bariz soruyu sormazsa bu değerlendirmeyi yapmak imkansızdır.

Harun nerede?

READ  Patriots, mücadele eden Kardinallere karşı playoff umutlarını canlı tutmayı hedefliyor