Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rolling Stones, Anma Günü hafta sonu öncesinde MetLife Stadyumu’nu salladı

Rolling Stones, Anma Günü hafta sonu öncesinde MetLife Stadyumu’nu salladı


3 dakika okuma

Rolling Stones, Jersey Anma Günü haftasonu partisinin nasıl düzenleneceğini kesinlikle biliyor.

Şakalar, güncel sohbetler, Jersey menü konuşmaları ve rock ‘n’ roll’un en iyi şarkılarından bazıları yaklaşık iki saat boyunca Doğu Rutherford’daki MetLife Stadyumu’nda 23 Mayıs’ta sahnedeydi.

Üyeleri Mick Jagger ve Keith Richards’ın her ikisi de 80 yaşında olan The Stones, kendilerini pek ciddiye almıyor gibi görünmelerine rağmen yine de müzik için ciddi bir güç oldukları o tatlı noktayı buldu. “Siyaha Boya” ve “Barınak Ver” versiyonları MetLife’ın her yerinde uğursuz bir güzellikle yankılandı. Harikaydı ve biraz da korkutucuydu.

Rolling Stones’un turdaki ilk canlı performansını gerçekleştirecek olan Chanel Hines, “Gimme Shelter”daki kadın başrolden övgüyle söz etti.

Gece ilerledikçe grup daha da güçlendi. Jagger, “Honky Tonk Women” sırasında podyumdan bateri setine kadar 50 yarda koştu ve nefesini kaybetmemiş gibi görünüyordu.

Perşembe günü Richards’a bir sürpriz vardı. Her zamanki solo spot ışığı yerine “You Got the Silver” ve “Little T&A” adlı iki şarkıyı seslendirdi.

Little T&A’dan Richards, “Bu sonraki makalenin neyle ilgili olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama ben yazdım” dedi.

Richards ayrıca “Jumpin’ Jack Flash” sırasında rock yıldızının gitarıyla çıtır çıtır bir riff de sunarak kalabalığa sivri bir bakış attı ve göz kırptı, basçı Darrell Jones ise ona aralık dişli bir gülümsemeyle baktı.

Jones’tan bahsetmişken, “Miss You”nun genişletilmiş versiyonunda, birçok seviyede sunulan çok boyutlu bas solosu ile olağanüstüydü. Jagger o kadar etkilendi ki yarı yolda onun göğsüne vurdu.

Jagger ayrıca şarkı sözlerini izleyiciler için özel olarak uyarladı ve seyircilerin önünde Arjantin bayrağını kaldıran genç bir kadın için “Porto Rikolu kızlar” dizesini “Arjantinli kızlar” olarak değiştirdi.

READ  Kırmızı halı röportajı sırasında bir muhabirden "daha iyi sorular sormasını" isteyen Tony Danza ateş altında.

Merhum Charlie Watts’ın yerini alan davulcu Steve Jordan, ritimleri ezberleme ve cebi cilalama ustasıdır. O kadar mükemmel ki olağanüstü bir nota. Ronnie Wood kadroya karakter ve canlılık katıyor.

Son albüm “Hackney Diamonds”ın yeni şarkıları klasiklere çok iyi uyuyordu. “Kızgın”, kızgındır ve bir arenada rockçıdır. “Cennetin Tatlı Sesleri” gospel kayasının kaldırma kuvvetiyle gökyüzünü kaldırdı.

Adamlar, eski Başkan Donald Trump’ın New York City’de kampanya sahtekarlığı nedeniyle azil davası da dahil olmak üzere bölgede olup biten güncel olayları takip ediyor.

Jagger, “Bu gece hava durumu konusunda biraz endişeliydim” dedi. “Stormy Daniels’ı alacağımızı sanıyordum ama iyiyiz.”

Oynar

Rolling Stones’un MetLife Stadyumu’ndaki maçı öncesinde park yerindeki hayranlar

1 Ağustos 2019 Perşembe günü MetLife Stadyumu’nda Rolling Stones maçı öncesinde park yerindeki hayranlar.

Michael Karas, Kuzey Jersey

Stones en son MetLife oynadığında Jagger, Clinton’da Route 3’teki Tick Tock Diner’da yemek yemeye özen göstermişti.

“New Jersey’e geri dönmek harika!” Jagger daha sonra “Her zaman istediğini elde edemezsin” dedi.

Jagger şöyle devam etti: “En son bahsettiğimde Tick Tock Diner adlı bir restorana gittik. Gösteriye giderken orada durdum ve The Mick Jagger adında yeni bir sandviçleri olduğunu öğrendim. Hiç yemedim. (boş) sandviç ve üzerinde “Benim adım çok ama çok gurur duyuyorum.”

Mick Jagger’ın sandviçi jambonlu rulo, yumurta ve peynir içeriyor. Jagger biraz jambon olabilir. Ayrıca, şarkının söylediği gibi, kalçaları dönerek, parmakları havaya doğru ve kollarını seyircilerin üzerinde sallayarak Jagger gibi hareket ediyor; karanlık tarafa geçenleri rock’n’roll tebrikleriyle karşılıyor. geri.

Daha: Clifton’daki Tick Tock Diner, Mick Jagger ve Rolling Stones’un sahneye çıkışına hazır

“Hackney Diamonds” Stones’un 18 yıl aradan sonra çıkardığı ilk LP’dir. Tur, 28 Nisan’da Houston’daki NRG Stadyumu’nda başladı ve 21 Temmuz’da Ridgedale, Missouri’deki Thunder Ridge Nature Arena’da sona erene kadar 17 şehirde oynanacak.

READ  WWE Raw Sonuçları, Özet, Skorlar: Carmella Money in the Bank'ta Raw Kadınlar Unvan Şansı Kazandı

Turneye 23 Mayıs’ta bir Missouri konseri eklendi.

Sırada 26 Mayıs Pazar günü MetLife’ta. Açılışı Lawrence yapıyor ve yeniden satış biletleri 92 dolardan başlıyor Bilet yöneticisi.

Açılışçı Jon Batiste, pullu ceketi ve buna uygun pantolonuyla göz kamaştırıcı bir parıltı ve gösterişle sahneye çıktı.

“Kayalanmaya hazır mısın!” Batiste, kendisi ve grubu “Tell the Truth” performansını sergilerken sahnede kasılarak yürürken haykırdı.

Multi-enstrümantalist funk, soul, rock ve gospel’in müzikal karışımını çalarken oldukça hareketli ve sürekli hareket halindeydi; Stones’un ilk dinleyicileri bu coşkuya tam olarak uymasa da.

Batiste, “Vücudumu bu şekilde hareket ettirdiğimde kendimi özgür hissediyorum” dedi.

New Orleans yerlisi cevabı buldu: Ruhsal müjde klasiği “People Get Ready” ile başlayan karışık şarkı söylemek.

Stadyumun telefon ışıkları yanarak yolu aydınlattı.

Rolling Stones MetLife’ın 23 Mayıs şarkı listesi

Benimle başla

Kalabalığımdan çık

Çöktü

sinirli

Bu sadece rock and roll (ama onu seviyorum)

Wild Horses (hayranların oyladığı şarkı)

Onun harabesi

Düşen zar çiçeği

Her zaman istediğini elde edemezsin

I Got Silver (Keith Richards’ın baş vokali)

Little T&A (Baş Vokal: Keith Richards)

Şeytan için sempati

Honky tonk kadınlar

Seni özledim

Bana sığınak ver

Siyaha boya

Zıplayan Jack Flash

Dış görünüş:

Cennetin tatlı sesleri

(Hayır alamıyorum) tatmin

Taşları sallayın! Taş Midilli’de

Hackney Diamonds Turu’nun sponsorluğunu AARP üstleniyor ve AARP-NJ, Mark Rebler ve arkadaşları Rock the Stones’u ağırlayacak! 26 Mayıs Cumartesi günü Stone Pony’de gösteri.

19:00’daki gösteri ücretsizdir ve AARP üyeleri, AARP kartlarını veya AARP Now uygulamasını kapıda sunarak etkinliğe erken erişimden yararlanabilirler. Erken varış 17:30, normal kapılar ise 18:00

Katılımcılar, bu Pazar MetLife’ta Stones’un konserine bilet kazanma şansı için Rolling Stones müzik bilgi yarışması oyununa katılma fırsatına sahip olacak.

READ  Pete Davidson, Kanye West'in 'White Lives Matter' programının ortasında Kim Kardashian'a mesaj attı

Rebler, Little Steven and the Disciples of Soul’un müzik direktörüdür. Ziyaret etmek Stoneponyonline.com daha fazla bilgi için.

app.com’a abone olun New Jersey müzik sahnesindeki en son gelişmeler için.

Jersey Shore yerlisi olan Chris Jordan, USA Today Network New Jersey için eğlence ve özellikleri ele alıyor. Onunla [email protected] adresinden iletişime geçin.