Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ruby Annette Türk | Jones İlçesi Haberleri

4 Haziran 1930 – 17 Mayıs 2024

Ruby Annette Turk, 17 Mayıs 2024 Cuma sabahı sevgi dolu ailesinin yanında vefat etti. Hayatının kutlanması, 21 Mayıs 2024 Salı öğleden sonra, 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü, 4378 Gray Highway, Gray, Georgia’daki Gray Memorial Şapeli’nde 17:00 – 19:00 saatleri arasında gerçekleştirildi. 2024, Gray Methodist’te saat 16:00’da Rev.

John Haney göreve başladı.

Cenaze töreni Clinton Metodist Kilisesi Mezarlığı’nda gerçekleşti.

Ruby, 4 Haziran 1930’da Jones County’de merhum Claude ve Bertha Roberts’ın çocuğu olarak dünyaya geldi. Anne ve babasının yanı sıra, 2005 yılında öldüğünde elli üç yıllık çocukluk aşkı olan kocası Cesaro Turk, oğlu; David Turk, yeğeni; Evie Türk, Kardeşler; Leonard Roberts, Lillian Garrett, Maudlin Meltrim ve Elmire Henderson.

Yaşam boyu üyesi olduğu Clinton Metodist Kilisesi’nde büyüdü. Atlanta Braves ve Georgia Tech Yellow Jackets’in tutkulu spor hayranı. Ancak hiçbiri, sporda atletik olarak öne çıktığı sevgili Jones County Greyhounds’un daha sadık bir destekçisi ve hayranı değildi. Cicero ve Ruby’nin maceraları onları San Diego, CA, Newport News, VA, Jackson, TN, Raleigh, NC, Meksika, Kanada, Mısır, İsviçre, Almanya, İsveç, Hollanda, İrlanda ve Hong Kong gibi çok uzak yerlere götürdü. , Venezuela ve Kutsal Topraklar. Kalpleri onları her zaman sevdikleri Jones İlçesine sağ salim geri getirdi.

Ruby, Jones County topluluğu tarafından Ruby, Mama, Ruby Teyze, G-Ma, The Dairy Queen, “Queen”, The Queen of Jones County, Lil Bertha ve Fire Paul Roberts gibi birçok isimle sonsuza kadar hatırlanacak. Kocası Cicero onu çok sevgiyle aradı. Zekası, filtrelenmemiş gerçeği, azmi, doğrudan bakış açısı, kocaman gülümsemesi, sıcak karşılaması ve eğer onun gerçeği fısıldadığını duyacak kadar şanslıysanız herkes tarafından özlenecek. Yeniden doldurulamayacak bir boşluk yaratıldı. Ruby ailesi, arkadaşları ve Jones County topluluğu tarafından çok özlenecek.

READ  Yaklaşık 30 Türk Mariupol Camii'nde kalıyor Rusya-Ukrayna savaşı haberleri

Onun anısı, çok sevdiği kişiler, ailesi ve oğlu tarafından sonsuza kadar yaşatılacak; Darrell (Teresa) Turk ve çocukları; Joshua (Stacey) Turk, Ashley (Scott) Shepherd, Amanda (Michael) Amo, Justin (McKenna) Turk, torunların torunları; Jordan, Ansley, Kate, Tate, Ava, Aiden, Eddie, Lennox ve Whalen. kız çocuğu; Donna (Lloyd) Ingram ve çocukları; Jessica (Justin) Kobo, Jake (Autumn) Thompson, Andrew (Brooke) Ingram, Alexis Ingram (Ethan), torunların torunları; Addison, Riley ve Oliver ile merhum David Turk ve çocukları Julie Bush, Chrissy (Chuck) Thom, torunları, Charlie, Avery ve Sally.

Aile, Ruby’nin bakıcıları ve arkadaşları Bayan Domegia Briscoe ve Bayan Ruby’ye şükranlarını ve takdirlerini ifade etmek ister.

Rosa Gilmore, Bayan Mary Axon, Bayan Betty Pitts ve Bayan Lakara Solomon.

Clinton Methodist’e bağış yapılabilir; 110 Eski Hwy 18, Gri Ka 31032.

478-986-3668 Grey Memorial Şapeli Sevgili dostumuz Bayan Ruby A. Durg ve ailesinin bakımına emanet edildi. Greymemorial Şapeli’ni ziyaret edin. Online taziyenizi com.tr adresinden kaydedebilirsiniz.