Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Russell Westbrook, takım arkadaşlarından uzaklaştığını gösteren viral videolara bağlam sağlıyor

Russell Westbrook, takım arkadaşlarından uzaklaştığını gösteren viral videolara bağlam sağlıyor

EL SEGUNDO, CA – Birkaç video viral hale geldikten sonra ortaya çıktı Russell Westbrook Los Angeles Lakers’ın Çarşamba günü Minnesota Timberwolves’a karşı sezon öncesi kaybı sırasında kasıtlı olarak takım arkadaşlarından uzaklaşıyordu, Westbrook herhangi bir anlaşmazlık belirtisini ortaya çıkarmak için bağlam sunuyordu.

Instagram kullanıcısı Michael Morales tarafından Lakers yedek kulübesinin arkasındaki bir koltuktan telefonla çekilen videolardan birinde Westbrook, oyuncuyu tanıtırken faul çizgisinin yakınında takım arkadaşlarını selamlarken ve Lakers toplanırken tek başına yedek kulübesine koşarken görülüyor.

Westbrook, Perşembe günü antrenmandan sonra yaptığı açıklamada, “Maçtan önce, yıllardır ligde olduğumdan beri bunu yapıyorum adamım” dedi. “Bence sadece videoyu kestiler ve belli ki internet bunu alacak ve neye ihtiyaçları varsa onunla çalışacak. Ama ben ligde olduğumdan beri aynı ritüeli yapıyorum.”

Westbrook’un karısı Nina, oynadığı diğer takımlarda aynı solo öncesi ritüelleri takiben Westbrook’un birkaç fotoğrafını ve videosunu gösteren bir Twitter kullanıcısına, “Smh…ve başlıyor…” yazarak yanıt verdi.

Bir ESPN yayınından kesilen ve Twitter’da geniş çapta paylaşılan başka bir video gösterildi. Patrick Beverly Üçüncü çeyreğin başlarında Westbrook’tan aldığı bir faul sonrasında takım arkadaşlarını sahada topladı ve Westbrook, katılmak yerine Wolverhampton’ın serbest atış girişimlerini beklemek için fairway’in dışında bir ribaund pozisyonunda dizildi.

Bununla birlikte, Spectrum SportsNet’in oyun yayınından aynı sekansın başka bir video açısı, Beverley’nin Westbrook’u katılmaya davet etmesinden önceki olaylar dizisinin daha geniş bir görünümünü veriyor.

Önce Westbrook, çağrıyı yapan hakemle diyalog kurdu, ardından Westbrook, Los Angeles’taki koçluk ekibiyle savunma amaçlı bir kazanımı tartışmak için dikkatini Lakers’ın yedek kulübesine çevirdi. Beverly hiç fark etmedi.

Westbrook, “Diğer videoyla ilgili olarak, koçlarla zaten konuşuyordum ve o videoyu da yarıya indirdiler” dedi. “Koçlarla kaçırılan kapsama hakkında konuşuyordum. Bu yüzden umurumda değil adamım.

READ  49ers Notları: Panthers karşısında savunma tekrar hakim

“Dürüst olmak gerekirse, sadece rekabet etmeye ve işimi yapmaya çalışıyorum. Her şey, videolar seçildi. Herhangi bir videoyu kesebilir ve istediğiniz her şeyi yaratabilirsiniz. Bunu yargılamak bana düşmez. Gerçek olduğumu biliyorum. takım oyuncusu. Takım arkadaşlarımla hiçbir zaman bir sorunum olmadı.” Takım, bu yüzden yaptığım şeyi yapmaya devam edeceğim.”

Beverly Perşembe günü gazetecilere verdiği demeçte, antrenmandan sonra kendisine sorulana kadar ralli girişiminin videosunun var olduğunu bilmediğini söyledi.

Beverly, “Bir şeyin olduğunu bilmiyorsam, olduğunu bilmediğim bir şeyi gerçekten işleyemem” dedi.

Westbrook, takım onu ​​2021 yazında Washington Wizards ile yaptığı bir anlaşmayla satın aldığından beri hüsrana uğramış Lakers taraftarlarının hedefi oldu. geniş bir yayılma. Sakatlıklar ve hayal kırıklığı yaratan rol oyuncusunun katkıları.

Zorlu bir kampanyaya rağmen Westbrook, sözleşmesinin son yılında Los Angeles’ta kalmayı seçti ve yeni teknik direktör Darvin Hamm, bu sezon bir önceki ligin en iyi oyuncusundan daha fazlasını elde etme sözü verdi.

Westbrook, taraftarların geçen sezon soyadıyla dalga geçme biçiminden duyduğu rahatsızlığı dile getirirken, 13 yaşındaki veteran Perşembe günü, Lakers üyesi olarak karşılaştığı incelemenin, kontrol ettiği ilgi odağından farklı olmadığını söyledi. MLS’ye girdikten sonra başka bir yerde. Profesyoneller için. .

Westbrook, “Dürüst olmak gerekirse, benim için kariyerim boyunca aynı şey oldu” dedi. “Buna alıştım. Ve buna çok alıştım. Bu yüzden her yıl oynamaya devam edebildiğim ve başımı eğip rekabet etmeye devam edebildiğim için çok şanslı ve minnettarım. Ekstradan ne gelirse gelsin.” şeyler, onunla birlikte geliyor. İnternet videoları falan yaratmak benim elimde değil. Ben sadece dışarı çıkıp işimi yapıyorum.”