Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

SAG-AFTRA, Stüdyonun Cadılar Bayramı Kostümü Yasağının Çocukları Etkilemediğini Açıklığa kavuşturdu – Son Tarih

SAG-AFTRA, Stüdyonun Cadılar Bayramı Kostümü Yasağının Çocukları Etkilemediğini Açıklığa kavuşturdu – Son Tarih

Bütün bu Cadılar Bayramı’ndan sonra Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin evinde huzur olacak.

Hiçbiri Yeşil Fener SAG-AFTRA’nın bu akşamki moda kuralları açıklaması sayesinde, rol arkadaşlarının çocuklarına şeker mi şaka mı yaparken babaları tarafından uyuz damgası vurulacak.

Cuma günü bir sendika sözcüsü, kostümlere uygulanan fiili yasağın geniş çapta alay konusu olduğu ve dalga geçildiği bir dönemde yaptığı açıklamada, “SAG-AFTRA, yaratıcıların ve üyelerin bu tatil sezonunda grevi nasıl destekleyeceklerine ilişkin sorularına yanıt olarak Cadılar Bayramı kılavuzu yayınladı” dedi. “Bu, grev eylemlerini teşvik etmekten kaçınmalarına yardımcı olmayı amaçlıyordu ve yayınladığımız bir dizi yönergenin sonuncusudur.”

SAG-AFTRA artık “Bu kimsenin çocukları için geçerli değil” diyor.

Sendika, “Yaklaşık 100 gündür önemli nedenlerden dolayı grevdeyiz. Birinci önceliğimiz, üyelerimiz için adil bir anlaşmaya varabilmemiz ve sonunda sektörümüzü yeniden işe döndürebilmemiz için stüdyoları müzakere masasına geri döndürmek.” sonucuna vardı.

Bütün bunlar, SAG-AFTRA’nın 160.000 üyesinin grevde dördüncü ayına girmesi ve stüdyoların 11 Ekim’de müzakereleri askıya almasından bu yana stüdyolarla yeni görüşmeler için bir tarih belirlenmemesi nedeniyle, Deadpool 8 yaşındaki çocuk oyuncu kostüm giyebilecek Deadpool veya Barbie Veya istediğiniz herhangi bir büyük veya küçük ekran karakteri.

Grev hattında bol miktarda zombi ve iskelet olsun ya da olmasın, önümüzdeki hafta ve ay sonunda SAG-AFTA üyesi Reynolds’un sendikasına yaptığı komik saldırı, diğerlerinin de bu sözde tepkiye daha sert bir yaklaşım sergilediğini gördü. direktif.

SAG-AFTRA’nın 2023 Cadılar Bayramı yönergesini yayınlamasından kısa bir süre sonra Mandy Moore Perşembe günü sosyal medyada şunları duyurdu: “Bu bir şaka mı? Hadi @sagaftra. Bu önemli? Bizim adımıza iyi niyetle pazarlık yapmanızı rica ediyoruz. Bu sektörün her alanından pek çok insan aylardır büyük fedakarlıklar yapıyor. Masaya dönün ve adil bir anlaşma yapın ki herkes işine dönebilsin.

Melissa Gilbert bu direktiflere karşı daha kayıtsızdı.

Eski SAG başkanı ve “Sizlerin aklına bu mu geldi? ‘Kelimenin tam anlamıyla kimsenin Cadılar Bayramı’nda ne giydiği umurunda değil” dedi. Briar’daki Küçük EvYıldız Instagram’da haykırdı. “Yani, gerçekten bu tür çocukça şeylerin grevi bitireceğini mi düşünüyorsun? Şaka gibi konuşuyoruz. Lütfen bana bu kuralı kaldıracağını söyle… ve müzakereye git!”

Veya olarak Deadpool Bunu 2016 yılındaki filminde kendisi de söylemişti: Hayat, yalnızca ticari mutlulukların kısa süreli olduğu sonsuz bir tren kazaları dizisidir.

şeker mi şaka mı!

READ  Amerika'nın en büyük gazete zinciri Taylor Swift muhabirini işe alıyor