Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Saha dışındaki en iyi beklentiler 2023

MLB Boru Hattı, 2023 için En İyi 100 Tahminini yarın saat 19:00 ET’de MLB Ağı ve MLB.com’da bir saatlik bir gösteri ile açıklayacak. En İyi 100 Oyuncu açıklanmadan önce, her pozisyonda en iyi 10 olası beyzbol oyuncusunu inceleyeceğiz.

En iyi 10 site listemizi geçmişe sakladık. Sadece şu adamlara bak.

Corbin Carroll (D-backs), tüm adaylar arasında en iyi vuruş yeteneği ve hız kombinasyonunu sunarken, Sal Frelick (Brewers) çok geride değil. Hiç kimse Jordan Walker’ın (Kardinaller) inanılmaz saf güç ve kol gücü kombinasyonunun üstesinden gelemez.

Jackson Chorio (Brewers) 2022 sezonunun çıkış şansıydı ve James Wood (Ulusallar) onun yanındaydı. Druw Jones (D-backs), Temmuz ayında genel klasmanda ikinci olan, tüm bu adamlar arasında – belki de tüm adaylar arasında – en azından tahta genelinde ekstra donanım için en yüksek şansa sahip. Pete Crowe-Armstrong (Cubs), tüm minörler arasında fikir birliğine varılmış en iyi savunma oyuncusu.

ilk on (eta)
1. Corbin Carroll, DD Bek (2023)
2. Jordan Walker, Kardinaller (2023)
3. Jackson Chorio, Biracılar (2024)
4. Drew Jones, D defans oyuncusu (2026)
5. James Wood, Ulusal Yarışmalar (2025)
6. Zack Finn, Rockies (2024)
7. Pete Crow-Armstrong, Yavrular (2024)
8. Sal Frelick, Bira Şirketi (2023)
9. Robert Hussell III, Ulusal Yarışmalar (2024)
10. Colton Kauser, Orioles (2023)
tam liste”

Güç: Yürüteç (65)
1,8 metrelik, 220 kiloluk Yürüteç, muazzam ham güç oluşturmak için yalnızca yarasa hızına, gücüne ve kaldıracına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda üretime dönüştürmek için vuruş yeteneği ve bölge kontrolüne de sahiptir. Geçen sezon, yaşına uygun olarak 20 kez Double-A’ya girdi ve büyük lig zirvesinde bu toplamı ikiye katlayabilirdi.

Koşu: Carroll (80)
Carroll, Ağustos ayında Arizona tarafından çağrıldıktan sonra en yüksek hızını gösterdi ve En yüksek ortalama sprint hızı (30,7 ft/sn) 2022’de herhangi bir majör için.

Saha: Ekip Armstrong (80)
Gözcüler, orta sahadaki becerileri nedeniyle Crow-Armstrong’a en yüksek notları verir. Ekstra hız, okuma ve isabetli vuruş kombinasyonu ile çok büyük bir alanı kaplıyor ve sağlam kol gücü, pozisyonundaki çoğu oyuncudan daha iyi.

Üst kapak: Jones
Jones, büyük liglerde 17 sezonda beş All-Star maçına çıkan ve 10 Altın Eldiven kazanan babası Andrew’un en üst sıralarda yer alan MLB Pipeline 2022 draft gözlemcilerini hatırlatıyor. Gelişmiş bir vuruş hissinin yanı sıra güç potansiyeli, ortalamanın üzerinde hız, savunma ve kol gücüne sahip beş aletli potansiyel bir orta saha oyuncusu.

Üst kat: Carroll
En azından, Carroll ortalamayı vuruyor, üsleri kasıp kavuruyor ve orta sahada Altın Eldivenler için mücadele ediyor olmalı. Ürettiği gücün miktarı, onun ne kadar büyük bir yıldız olacağını belirleyecek ve Majors’taki ilk 32 maçında dört gol attı.

Yılın Çaylağı: Carol
Carroll, Ulusal Lig Çaylağı unvanını kazanmanın favorisi ve hem Walker hem de Frelick de ödülü alabilir. Amerikan Ligi koşusunda Kauser uyuyan.

En İyi Çaylak: Chorio
2022’nin başında, Chorio henüz Amerika Birleşik Devletleri’nde çıkış yapmamıştı. Scout topluluğunun bir kez üstesinden gelmesi uzun sürmedi. 18 yaşında Single-A’dan Double-A’ya yükselirken 20 homers ve 16 top çalma ile .288/.342/.538’i çektikten sonra beyzboldaki en iyi adaylardan biri oldu. O, saçak kolu tek istisna olmak üzere, dört ekstrayı da kullanabilen elektrikli bir atlet.

READ  En iyi Dünya Kupası maçları: Suudi Arabistan, Arjantin ve Messi'yi tarihi bir sürprizle şaşırttı

Mütevazı başlangıç: Chorio
Sekiz birinci tur seçim, birinci tur parası olan ikinci tur bir menajer ve yedi rakamlı bir uluslararası imza içeren bu listede gerçekten mütevazi başlangıçlar yok. Ortalama 4,08 milyon dolar nakit ikramiye alıyorlar ve düşük adam Chourio, 2021 Brewers International sınıfında en iyi aday olarak ortalama 1,8 milyon dolar alıyor.

En kanıtlanabilir: Hustle
Hassell, Padres’in onu bir Juan Soto takasında Ulusal Şampiyonlar’a gönderdiği, High-A ve Double-A arasında 11 müdahale ve 24 top çalma ile .273/.357/.407’yi kestiği, ardından Hamati’yi kırdığı dalgalı bir 2022 sezonuna katlandı. Arizona Güz Ligi’nde. Bazı değerlendiriciler golf sopasını destekliyor ve merkezde kalarak en az 20’lik bir güç geliştireceğine inanıyor, ancak diğerleri onun daha az pop ile daha çok bir spinner olup olmadığını ve köşeye daha uygun olup olmadığını sorguluyor.

Bizi izlemeye devam edin: Elijah Green, Ulusal Yarışmalar
Green, 2022 seçmelerinde orta saha menzili ve kol gücüne uygun çift ham güç artı hızın bir kombinasyonuyla en yüksek sınıra sahipti. Eski NFL Pro Bowl sıkı tarafının oğlu Eric Green, savurma ve ıskalama sorunlarıyla geliyor ve Çaylak topuyla ilk çıkışında yüzde 40,4’lük bir vuruş oranına sahipti.