Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rapor: Kailyn Moore, Carolinas’taki görüşmelerin ikinci gününü tamamladı

Rapor: Kailyn Moore, Carolinas’taki görüşmelerin ikinci gününü tamamladı

Getty Resimleri

ESPN’den Todd Archer’ın bildirdiğine göre, Cowboys hücum koordinatörü Kellen Moore, baş antrenörlerinin açılışında Panthers ile bir röportajı tamamladı. Moore, Carolinas’ta iki gün geçirdi.

Eski Colts baş antrenörü Frank Rich ve Panthers baş antrenörü Steve Wilkes de takımla ikinci görüşmeleri tamamladı.

Eski Saints baş antrenörü Sean Payton ve 49ers’ın savunma koordinatörü DeMeco Ryans da dahil olmak üzere altı kişi ilk ilgiyi aldı, ancak takımın kadrosunda kalmaya devam ediyor ancak San Francisco sezonu bitene kadar Panthers ile görüşemeyecek.

Moore, 2018’de defans koçu olarak koçluk kadrosuna katılmadan önce Kovboylarla üç sezon oynadı. Sonraki sezon hücum koordinatörlüğüne terfi etti ve 2020 sezonundan önce teknik direktör değişikliğinden sonra bile bu pozisyonda kaldı.

Koordinatör olarak görev yaptığı dört sezonda iki kez, Kovboylar toplam yardada birinci oldu. 2021’de atılan sayılarda birinci ve bu sezon dördüncü olmak üzere iki kez daha ilk altıda tamamladılar.

Moore geçen yıl baş antrenörlük işleri için röportaj yaptı, ancak Panthers bu sezon dışında görüştüğü ilk takım.READ  Jalen Bronson ve Maxi Clipper, Dallas Mavericks'in Luka Doncic'ten Ayrılarak Utah Jazz'la Karşılaşmasına Yardımcı Oldu