Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Satışa hazırlanırken Reddit üçüncü taraf istemcileri kapatıyor

Satışa hazırlanırken Reddit üçüncü taraf istemcileri kapatıyor

Mürekkep damlası / Shutterstock.com

Reddit, web’de herhangi bir konuda ilgili bilgilerin güvenilir bir şekilde bulunabileceği son yerdir: Google’da genellikle sorgunuzda “reddit” veya “site:reddit.com” terimlerini kullanarak bulabilirsiniz. Görünüşe göre tuhaf ve kırılgan olan bu kullanıcı arayüzü, Google’ın başka türlü haline geldiği şeyi kınamakta ve Reddit’in hala olduğu şeye saygı göstermektedir: reklamlardan, sponsorluklardan, Amazon referans listelerinden ve SEO’dan büyük ölçüde bağımsız, kolayca dizine eklenebilir, aranabilir insan içeriği .- Geliştirilmiş gevezelik ve geri kalanı. insanlar için kral Reddit, yine de, bunlar en kötüsü onunla ilgili şeyler. Bunun için kümes hayvanları besiye alınmalıdır. Satılıyorlar ve bu, modern web ve uygulama ekosistemlerinin geri kalanının aldığı forma getirilmek anlamına geliyor.

18 yaşındaki haber toplama ve sosyal ağ sitesi Reddit, talep etmek Geliştiriciler, şirket verilerine ve içeriğine doğrudan erişmek için binlerce dolar öder; bu, daha çeşitli bir gelir akışının çekilmesine yardımcı olabilecek bir harekettir.

Apollo adlı popüler bir üçüncü taraf uygulamasının yaratıcısının yaptığı bir gönderiye göre, ilk olarak 2021’in sonlarında halka açılma planlarını açıklayan şirket, geliştiricilerden 50 milyon sipariş başına 12.000 $ ödemelerini istiyor. Geliştirici, sayının “derinden” hayal kırıklığı yarattığını söyledi.

Geliştirici, değişiklikle ilgili bir Reddit gönderisinde “Apollo 7 geçen ay 7 milyar sipariş verdi, bu da onları ayda yaklaşık 1,7 milyon dolar veya yılda 20 milyon dolar yapar” dedi.

Dürüst olmak gerekirse, Reddit (veya dürüst olmak gerekirse Google) üçüncü taraf reddit arama dolandırıcılıklarını öldürdükten sonra bununla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum. Bu, milenyumun sonunda 1) UX’in internette benim için çalıştığı ve 2) özel/özel web endüstrisi yerine toplu bilgi toplamanın olduğu internetteki son şeyle ilgili.