Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Savcı, Gillette’deki Patriots-Dolphins maçı sırasında kaza sonucu ölen NH’nin babasının ölümünü araştırıyor – Boston 25 News

Savcı, Gillette’deki Patriots-Dolphins maçı sırasında kaza sonucu ölen NH’nin babasının ölümünü araştırıyor – Boston 25 News

FOXBOROUGH, Mass. — Yetkililer, Pazar gecesi Gillette Stadyumu’nda oynanan New England Patriots-Miami Dolphins maçı sırasında tribünlerde meydana gelen “kaza” sonrasında hayatını kaybeden New Hampshire’lı bir babanın ölümünü araştırıyor.

Massachusetts Eyalet Polisine göre adam, maçın dördüncü çeyreğinde saat 23.00 sıralarında stadyumun 308/309. Bölümünde “bariz bir tıbbi olay” yaşadı. Attleboro’daki Sturdy Memorial Hastanesi’ne götürüldü ve burada gece yarısından kısa bir süre önce öldüğü açıklandı.

Norfolk Bölge Savcılığı daha sonra adamın New Hampshire, Newmarket’tan 53 yaşındaki Dale Mooney olduğunu tespit etti.

Mooney’nin eşi Lisa, Boston 25 News’e kocasının ömür boyu Patriots hayranı olduğunu ve 30 yıldır sezonluk bilet sahibi olduğunu söyledi. Ayrıca onu iki yetişkin oğulları için “iyi bir baba” olarak tanımladı.

Lisa Mooney, kocasının evlerinden Foxborough’a gittiğini ve arkadaşlarıyla Patriots-Dolphins maçına katıldığını söyledi. Maç sırasında birkaç Dolphins taraftarının kocasıyla alay ettiği ve bunun stadyumun 300 kişilik bölümünde fiziksel bir kavgaya yol açtığının kendisine söylendiğini söylüyor.

Boston 25 News’e gönderilen videoda, Mooney bayılmadan önce stadyum güvenliğinin bariz bir kavgayı ayırmak için hareket ettiği görülüyor.

Tanık Joey Kilmartin şunları söyledi: “İlk başta insanlar birbirini tutup çekiyormuş gibi görünüyordu ve bir noktada Dolphins tişörtlü adam kurbanın suratına iki kez yumruk attı ve o sırada kurban bilinçsizce koltuğuna düştü.”

Kilmartin, dört sıra arkasında meydana gelen kargaşayı kaydedip, olayın hemen ardından müfettişlerle paylaştı.

Kilmartin, “Yunuslar tişörtü giyen adam polis tarafından durduruldu ve yaklaşık bir dakika sonra herkes bir şeylerin ters gittiğini fark etti ve adam hiçbir harekette bulunmadı ve gerçekten nefes alıyor gibi de görünmüyordu” dedi. .

Lisa, Gillette’te çekilen görüntülerin kocasının tek bir yumruk bile atmadığını kanıtlayacağına inandığını söylüyor.

READ  The Blind Side'ın yazarı, Michael O'Hare'in ödemeyi reddettiğini ve Tuohy ailesini savunduğunu söylüyor - Muhtelif

Kaynaklar Boston 25 News’e, müfettişlerin bu karşılaşmanın Mooney’nin ölümünde bir rol oynayıp oynamadığının belirlenmesine yardımcı olmak için adli tabibin sonuçlarını beklediklerini söyledi.

Savcılık ofisi şu anda herhangi bir ücret uygulanmadığını söyledi.

Bu gelişmekte olan bir hikaye. Daha fazla bilgi mevcut olduğunda güncellemeleri tekrar kontrol edin.

indirmek Boston 25 News uygulaması ücretsizdir Son dakika haber uyarıları için.

Boston 25 Haberlerini takip edin Facebook Ve heyecan. | Boston 25 Haberlerini şimdi izleyin