Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Şehirler Haftası gözyaşlarına boğulana kadar çığlık atıyor

Şehirler Haftası gözyaşlarına boğulana kadar çığlık atıyor

Benim modelim sırasında bile Lisans Sezon, memleket haftası olabildiğince yoğun. Şüpheci aile üyeleriyle tanışırsınız, büyük duygular ortaya çıkmaya başlar ve genel olarak konuşursak, bu, daha önce herhangi bir beklentiye sahip olmayan herkesin umutlarının aniden kirişlere kadar yükseldiği zamandır. İlk başrol oyuncumuz Jerry Turner şu ana kadar ABC’de iyi bir maç çıkardı Altın Lisans. Ama bu hafta nihayet temelleri attı Lisans Bir değil, iki değil, üç kadını sevdiğini kabul etmek çok büyük bir hata olabilir.

Ancak asıl hata, ikisine yüz yüze söylemekti; bu, Ben Higgins ve ondan sonraki pek çok bekarın çok iyi bildiği eski bir yanılgıydı.

Bu hafta Jerry bizi üç kadına indirgedi: New Jersey doğumlu tatlı finansal hizmetler uzmanı Teresa ve dansçı ve fitness antrenörü Leslie (bir zamanlar çıktığı kişiydi) prens), Washington’dan bir at binicisi, bir motosiklet tutkunu ve genel bir “eğlence tacirliği” inancı. Öğrendiğimizde üçüne de deli oluyor ve haklı olarak da öyle. Ama veda etme zamanı geldiğinde bizi darmadağın ediyor, gözyaşlarına boğuluyor ve (nispeten) inliyor, “Kusacakmışım gibi hissediyorum.”

Peki onu kim suçlayabilir? Bu memleket tarihleri ​​muhteşemdi.

Jerry, Teresa’nın kız kardeşleri, kızı, damadı ve torunlarıyla tanışmak için Shrewsbury, New Jersey’e seyahat etmeye başladı. Genellikle bir bekarın işi, hanımını koruyan ebeveynleri kazanmaktır, ancak artık birkaç on yıl daha büyüdüğümüze göre, tüm mesele çocukları etkilemek. Görünüşe göre Teresa’nın torunları, büyükannelerinin selfielerde yapmayı sevdiği ‘ördek suratı’ hakkındaki en iyi izlenimlerini Jerry’ye göstermekten hoşlanıyorlardı; Teresa ise yapımcılara ona aşık olduğunu itiraf etti. Ancak bunu Teresa’ya yüz yüze söylemediğini ve bu onayı alamayan tek kişinin o olduğunu belirtmekte fayda var.

Daha sonra Geri, Faith’in bazen markete gittiğini söylediği çok sevdiği atıyla tanışmak için ülke genelindeki Benton, Washington’a gitti. Benton şehri kırsalAncak Indiana’lı emekli bir restoran sahibi olan Jerry, hemen çevresine kapılır. Teresa’nın ailesi ona evleri arasındaki mesafeyle nasıl başa çıktıklarını sorduğunda bocalamış olabilir ama aynı konuyu Faith’le tartıştığında kendinden daha emin görünüyordu. Bu arada Faith, Jerry’ye karşı tüm ailesini etkileyecek bir şekilde korumasızdı; Ayrıca bölüm sırasında ailesi olmadan büyüdüğünü, bu nedenle genellikle kolayca düşmesine izin vermediğini de açıkladı.

READ  Black Panther 2'nin orijinal hikayesi Avengers: Endgame'deki olaylara odaklandı

Belki de Faith’in kız kardeşinin Jerry’ye “Faith’i sevdiğini ve onun o olmasını istediğini söyleyebilirim” derken kaydettiği enerji budur.

Jinx, çok mu? Ama aslında Jerry öyle görünüyor çok İlk gece ilk kez sahneye çıkan Faith ile birlikte. Kız kardeşinin yorumu beni oracıkta öldürmeye yetmiyormuş gibi Jerry arkasını dönüp Faith’e mırıldanmak zorunda kaldı: “Bunu yüksek sesle söyleyebilir misin?” – Bu noktada “Seni seviyorum” dediler ve öpüştüler. O dokular yine neredeydi?

Memleket Haftası sırasında Jerry Turner.

ABC

Ama ah, durun bir dakika – Jerry’nin eğlence, aile ve benzeri görülmemiş duygusal yakınlık haftası henüz bitmedi!

Son olarak Minneapolisli Leslie gelip Jerry’yi çocukları ve torunlarıyla tanıştırdı. Ama en önemlisi Gerry, Lesley 16 yaşındayken babası öldükten sonra ona bakan erkek kardeşi Stuart ile tanıştı.

Onurlandırılan diğer ilgili aile üyeleri gibi Altın Lisans Aksi halde Stuart, Leslie’nin kalbinin çiğnenmeyeceğinden emin olmak istiyordu. Şaşırtıcı bir şekilde, Jerry’nin potansiyel bir teklifi kutsamasını istediği tek kişi de odur. Sonunda Leslie, Jerry’ye artık ona “aşık” olmadığını, aksine ona tamamen aşık olduğunu itiraf etti ve o da öyleydi.

…bu da bizi daha gürültülü gül törenine getiriyor Altın LisansKısa geçmişi. Beklendiği gibi Jerry “üç kadına aşık olduğunu” ancak sonunda yine de bunlardan yalnızca birine evlenme teklif edebileceğini açıkladı. Bu, bu hafta birinin gitmesi gerektiği anlamına geliyor ancak kimin gideceği henüz bilinmiyor. Leslie gecenin ilk gülünü aldı ama Jerry, Teresa ve Faith’i belirsizlik içinde bıraktı ve Teresa son gülü gözyaşları içinde çekmecesine geri koydu ve bahçede ağlamak için kendini mazur gördü.

Jerry, “Hayatımın geri kalanında partnerim olabilecek iki kadına bakıyorum” diyor. “Birini eve göndermek acı verici. Biraz olsun içten içe ölüyorum.” (Eğer bunun acı verici olduğunu düşünüyorsa, gelecek haftaya kadar bekleyin!)

READ  Kainat Güzeli'nin yeni sahibi, ABD Güzeli yarışmasına hile karıştırmakla suçlanıyor

Gelecek hafta sonunda Jerry’nin kimi eve gönderdiğini göreceğiz ve “Kadınlar Her Şeyi Anlatıyor”da malikaneden ayrılan diğer kadınlarla yeniden bir araya geleceğiz. Jerry’nin bu hafta eve gönderdiği kişiden “bu kadar acıya” neden olduğu için gözyaşları içinde özür dilediğini göz önüne alırsak, büyük bir doku siparişi vermek için şu andan daha iyi bir zaman olamaz.