Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oyuncular için Barbie ve Oppenheimer kostümleri yok

Oyuncular için Barbie ve Oppenheimer kostümleri yok

Bu Cadılar Bayramı’nda stüdyoları korkutmanın en iyi yolu mu? Başarılı dizi ve filmlerdeki karakterlerin kıyafetlerini giymekten kaçının.

Grevdeki aktörler ürkütücü bir sezona girerken SAG-AFTRA, grevle “bir yandan dayanışma içinde kalarak bu yıl Cadılar Bayramı’nı kutlamak” isteyen üyeler için yönergeler yayınladı. Bu, sendika üyelerinin domuz eti Oppenheimer şapkalarını asabileceği ve pembe Barbie kıyafetlerini kaldırabileceği anlamına geliyor.

Aktörler birliği yaptığı açıklamada, “Genel karakterlerden ve karakterlerden (hayalet, zombi, örümcek vb.) ilham alan kostümleri seçin” tavsiyesinde bulundu. Siteyi Çarşamba günü paylaşın.

Lonca ayrıca, stüdyolara ek tanıtım yapmamak için oyunculara “kışkırtıcı içerikten ilham alan kostümlerin fotoğraflarını sosyal medyada yayınlamamalarını” öneriyor. SAG-AFTRA, AMPTP ile daha iyi bir sözleşme imzalamak için mücadele ederken, grevci oyuncuların hit program ve filmler için basın yapması yasaklandı.

Gönderi, üyeleri “animasyonlu bir TV şovu gibi zararsız içerikteki karakterler gibi giyinmeye” teşvik ediyor.

SAG-AFTRA ile geçici bir anlaşma kapsamındaki projelerin de sınırlar dahilinde olması gerekiyor; bu, üyelerin Jacob Elordi’nin Elvis’i (A24’ün anti-strike hiti “Priscilla”dan) gibi güvenle giyinebileceği, ancak Warner’ın Austin Butler’ın Rock ‘n’ Roll Kralı Bruce gibi giyinemeyeceği anlamına geliyor. . .’ film. “The Bear”dan Carmy yasaklandı, ama endişelenmeyin; A24’ün yakında çıkacak olan güreş filmi “The Iron Claw”dan Jeremy Allen White ile büyüyüp şeker mi şaka mı yapmak için hala zamanınız var.

Geçen hafta sendika müzakerecileri ile stüdyo patronları arasındaki görüşmelerin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından SAG-AFTRA, gönderisini motive edici bir mesajla tamamladı: “Grevdeki işverenlerimize, içeriklerini izinsiz tanıtmayacağımıza dair yüksek ve net bir mesaj göndermek için kolektif gücümüzü kullanalım. Adil sözleşme!”