Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sevgili Abby: Kızım bir ünlünün düğününe davet edildi

Sevgili Abby: Kızım bir ünlünün düğününe davet edildi

Sevgili Abby: Küçük kızım ünlü bir sporcunun eşinin üvey kız kardeşi. Geçen yıl evlendiler ve kızımı davet ettiler. Bir hafta sonra davetini iptal ettiler! Yaşları arasında 20 yaş fark var ama kızım üvey kardeşine hayranlık duyuyor. Gerçekten kızımın duygularını incittin. Belki duygularım daha çok incinmişti. Diğer kardeşlerinin tümü ve diğer birkaç aile üyesi de oradaydı.

Kızımın neden davet edilmediği bize asla söylenmedi. Babası, küçük kızının kalbini kırdığı için büyük kızına karşı çıkamadı. Kızım büyüyor ve kız kardeşini televizyonda görünce kocasının kim olduğunu biliyor. Çocuğuma zarar verdikleri için bu insanlara kızmayı nasıl bırakabilirim? -Annem Michigan’da kızgın

Sevgili anne: Kızınızla gelininiz arasında 20 yaş fark olduğundan bahsettiniz. Gelin ve ünlü nişanlısı, ünlü düğünlerinde bu kadar genç (7, 8, 9?) birisiyle ilgili endişeler yaşıyor olabilir mi? Kırgınlığınız artmaya devam etmeden önce, üvey kızınızla mantıklı bir konuşma yapmaya çalışın, böylece koşulları tam olarak anlayabilirsiniz. Birinin kutlamaya davetinin iptal edilmesini savunmuyorum ancak davetiyenin yanlışlıkla gönderilmiş olması mümkündür.

Sevgili Abby, Jane Phillips olarak da bilinen Abigail Van Buren tarafından yazılmıştır ve annesi Pauline Phillips tarafından kurulmuştur. Sevgili Abby’yi arayın www.DearAbby.com Veya PO Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

MLive’dan daha fazlası

READ  Jennifer Coolidge, 2023 Screen Actors Guild Awards - SAG Awards'tan birkaç dakika sonra, 'American Pie' filminin başrol oyuncusu Eugene Levy'yi kazandı ve yeniden bir araya geldi | Galeri