Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sheryl Lee Ralph, Chris Stapleton ve Babyface, 2023 Super Bowl ön gösterisinde sahne alacakCNN

2023 Super Bowl için eksiksiz eğlence programı geldi.

Beklenen Rihanna’ya ek olarak Yarım performans gösterbir dizi Hollywood ileri gelenleri, gösteriden önce ana spor etkinliğine sanatçı olarak katılıyor.

NFL duyurmak Salı günü, Emmy Ödüllü aktris Sheryl Lee Ralph ön gösteride “Lift Every Voice and Sing”i seslendirecek. Özellikle “Abbott Elementary” yıldızı Sahnede şarkı söyledi 2022’de Emmy Ödülü’nü kabul ederken.

Gösteri öncesi şenliklerde Ralph’a katılan Grammy Ödüllü country müzik sanatçısı Chris Stapleton, milli marşı söylemesi için aday gösterildi. R&B basçısı Kenneth “Babyface” Edmonds da “America the Beautiful” performansıyla vokal yapacak.

Her sanatçının Ulusal Sağırlar Derneği (NAD) adına Amerikan İşaret Dili (ASL) sağlamak için eşlik edecek bir yeteneği olacak. NFL sürümü.

Akademi Ödüllü Troy Cutsur, Stapleton ile birlikte milli marşı imzalayacak. Kosur Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü kazandı 2022’de “CODA”daki çalışmasıyla Marlee Matlin’den sonra oyunculuk Oscar’ı kazanan ikinci sağır kişi oldu.

12 Şubat karşılaşması öncesinde daha fazla Super Bowl LVII heyecanına ihtiyaç duyarsanız, Rihanna’nın bununla ilgili bir teaser yayınladığını hatırlatalım. instagram o zamana kadar seni zorlamak için.

READ  Akademi, Andrea Riseborough'dan Oscar Nome'u şok ettikten sonra 'inceleme yapıyor'