Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Skrillex, Fred Again.., Four Tate Pazar Gecesi Coachella’da Gösteri Yapacak – Rolling Stone

Skrillex, Fred Again.., Four Tate Pazar Gecesi Coachella’da Gösteri Yapacak – Rolling Stone

Skrillex, Fred Again..ve Four Tet, Pazar gecesi Coachella’da 2. Hafta Sonu kapanış yerini doldurmak için özel bir set oynayacakyuvarlanan bir taş Doğruladı.

Üç perde, Blink-182’nin ana setinden sonra şu anda Coachella’nın Pazar dizisinde yer alan 10:25 TBA slotunu oynayacak ve her ikisi de şarkıcının Çarşamba günü 2. Hafta Sonu’nda çekilmesinin ardından Frank Ocean’ın yerini alacak.

Fred yine.. Perşembe günkü performansla dalga geçerek Instagram’a “Bunu tekrar söylediğime inanamıyorum ama Sonny’nin nerede olduğunu bilen var mı? [Skrillex]]be?” Ayrıca, bir klavye vuruşuyla birlikte Four Tet ile bir FaceTime aramasının ekran görüntüsünü paylaştı. O akşam ilerleyen saatlerde Fred, üçlünün festivalde performans sergileyeceğini tekrar doğruladı. “Coachella. Pazar gecesi,” DJ yazdı “Uzun zamandır kardeşlerimin yanına böyle geleceğimi düşünmemiştim. Dün geceye kadar. Ve işte buradayız.”

Üç elektronik eylem, geçtiğimiz ay Madison Square Garden’da kapalı gişe düzenlenen bir gösterinin ardından Mart ayında “Baby Again” adlı bir ortak çalışma yayınladı.

Yeni raporlar, Coachella’nın Perşembe günkü Pazar şenliği için belirli tarihleri ​​açıklamasından birkaç dakika sonra geldi; buna Pazar günkü programına temel olarak Blink-182’nin eklenmesi de dahil.

türlü İlk olarak bu haftanın başlarında Blink-182’nin Ocean’ın iptalinden sonra bir numara olacağını bildirmiştim. Ocean’ın temsilcileri, geçen haftaki performansından önce yaşadığı bir ayak bileği yaralanmasından bahsetti ve bu da prodüksiyonunda ani bir değişikliğe neden oldu.

yaygın

Bu, Coachella’nın geçen yıl The Weeknd ve Swedish House Mafia’nın Kanye West’in yerini almasının ardından ikinci bir büyük değişiklik daha ayarlamak zorunda kaldığı üst üste ikinci yıl.

Dağınıktı. Kaosta bir güzellik vardır. Ocean, geçen hafta tartışmalı koleksiyonunun ardından yaptığı açıklamada, “Göstermek istediğim şey bu değildi, ama orada olmaktan zevk alıyorum ve yakında görüşürüz.” Dedi.

READ  Yürütücü Yapımcı iptal edildiğinde - Son tarih