Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Louis Vuitton, Zendaya’yı yeni elçisi olarak ilan etti

Louis Vuitton, Zendaya’yı yeni elçisi olarak ilan etti

Zendaya, Louis Vuitton’un reklam kampanyalarını süsleyen en yeni yüz.


the trans 26 yaşındaki aktris Perşembe günü evin en yeni elçisi ve ikonik Capucines çantasının yüzü olarak ilan edildi – hayranların geçen aydan beri olmasını beklediği bir hareket. Zendaya, Mart ayında Paris Moda Haftası için Louis Vuitton defilesinde LV elçileri Emma Stone ve Ana de Armas ile poz verdiği sürpriz bir şekilde göründükten sonra – hayranlar Yeni bir rol üstlenip üstlenmeyeceğini merak ettim..


Mert ve Marcus

Zendaya, Louis Vuitton Capucines el çantası kampanyasının başında yer alıyor. Moda evine göre, “2013 yılında piyasaya sürülen Capucines el çantası, adını Louis Vuitton’un 1854’te ilk butiğini açtığı Paris caddesi Rue Neuve-des-Capucines’ten almıştır.”


Bugün, çanta House’un en simgesel tasarımlarından biri, sırçalı Taurellon deriden pratik bir zarafet yaratıyor ve birden fazla kullanım stili (el, omuz ve çapraz askı) ve ayrıca kapak kapatılabilen bir kapak sunuyor. deri kaplı LV baş harflerini ortaya çıkarmak için bir monogram çiçeği görüntülemek veya içine sıkışmış.
Mert ve Marcus

READ  Personele Not - Son Tarih

Zendaya, “LV kampanyaları etrafında büyüdüğümü hatırlıyorum” diyor. abone ile moda dergisi Perşembe. “2000’lerin başından beri sevdiğim bir Naomi Campbell vardı, bir kütüğün üzerine yayılmıştı. Onu hala görebiliyorum. Görüntüyü kafamda görebiliyorum ve çocukken dergilerde gördüğümü hatırlıyorum.”


Fotoğrafçı ikili Mert Alas ve Marcus Piggott, Fransız Rivierası’nda siyah beyaz bir kıyafet giymiş ve çantasını taşıyan Zendaya’nın fotoğrafını çekti. Geçen ay Instagram’da emekli olduğunu açıklayan, kendini “imaj mimarı” olarak tanımlayan Law Roach tarafından tasarlandılar.


Tasarımcı, yine Louis Vuitton’dan leopar desenli bir görünüm giydirdikten sonra Paris’teki Louis Vuitton defilesinde Zendaya’ya katıldı.


Mert ve Marcus

Roach’a göre, 2021’de PEOPLE’a söylediği gibi, Zendaya’nın moda açısından “denemeyeceği” neredeyse hiçbir şey yok.


“Korkusuzdur” dedi. “Halıda yürümek ve arka planda yarattığımız hikaye ne olursa olsun onu gündeme getirmek konusunda gerçekten güzel bir yeteneği var.”


İlgili video: Zendaya bir moda ikonu
Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun PEOPLE’ın ücretsiz günlük bülteni Sulu ünlü dedikodularından ilgi çekici insani ilgi hikayelerine kadar insanların sunduğu en iyi şeylerden haberdar olmak için.


READ  Marvel'in görsel efektler ve animasyon başkanının kovulduğu bildirildi

Hayranların reklama ve fotoğraflara sosyal medyadaki tepkisi, ” gibi açıklamalarla başlayarak oldukça parladı.şaşırtıcı“için”Kesinlikle gerçek dışı görünüyor!


Bir hayran, “Louis Vuitton’a param yetseydi, tam anlamıyla Zendaya giydiği için her şeyi satın alırdım” dedi. cıvıldamak.