Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Smash Bros. oyunu yok Nintendo nedeniyle Evo 2022’de Ultimate

Smash Bros. oyunu yok  Nintendo nedeniyle Evo 2022'de Ultimate

Super Smash Bros'da yer alan bazı dövüşçüleri gösteren poster.  Nintendo Switch için Ultimate.

resim: Nintendo

Süper Smash Bros. ayırt edilmeyecek Evo 2022’de, yılın en büyük dövüş oyunu etkinliği. Sony’nin sahip olduğu e-spor organizasyonu yaptığı açıklamada, platform savaşçısının kaybını duyurdu. bugün twitter’daVe tarihsel olarak oyunlarının vahşi doğada nasıl sunulduğunu sıkı bir şekilde kontrol etmeye çalışan Nintendo’daki kararı suçluyor gibi görünüyor.

Evo 2022’de oynanacak oyunların tam listesini 8 Mart’ta Twitch’te canlı bir yayında açıkladıktan sonra, organizasyon şu soruları önceden ayırdı: Smash Bros. Dahil olmayacağını baştan söyleyerek. “Size şimdiden söylemek istiyoruz. Süper Smash Bros. Evo organizatörleri, “Asla yeniden ortaya çıkmayacaklar” diye yazdı. 2007’den beri, Evo etkinliklerinde yaratılan tarihi Super Smash Bros anlarını gördük. Nintendo’nun bu mirası bu yıl bizimle sürdürmemeyi seçmesinden dolayı üzgünüz.”

Evo, pandemi nedeniyle yalnızca geçen yıl çevrimiçiydi ve Cinsel suistimal iddiaları nedeniyle 2020’de iptal edildi Turnuvanın o zamanki CEO’suna karşı. Bundan önce , Smash Bros. Nihai ben … idim 2019 etkinliğinde öne çıktı. Smash Bros.ve sonra Smash Bros. Way UHer ikisi de her yıl şampiyona serisinin önemli bir parçası haline gelir ve bazı rekabetçi maçlar ve güncel anlar ile sonuçlanır. Espor tarihinde önemli anlar Dövüş oyunu serilerinden kalan mirasın yanı sıra sokak dövüşçüsü Ve Tekken.

Ancak Nintendo, Evo ile her zaman iyi oynamadı. bu Mario– yapımcı Rezil kapatmaya çalıştı dövüş Evo 2013’te ŞampiyonlukVe turnuvanın canlı yayınına izin vermemek için ısrar etti Smash Bros. maçlar. Ancak taraftarlardan ve oyunculardan gelen tepkilerden sonra şirket sonunda pes etti.

Mart 2021, Sony, Evo’yu satın alacağını açıkladı. Ve geçen Kasım ayında Nintendo, Panda Global ile ortak olacağını duyurdu… kendi ev sahipleri Smash Bros. rekabet devresiŞirket, dizinin ne zaman başlayacağına dair detayları henüz açıklamadı. Bu rakip gelişmelerin bu kararda rol oynayıp oynamadığı belirsiz.

“Nintendo, önceki Evo turnuvalarında hayranlarla etkileşim kurmaktan keyif aldı ve gösterinin organizatörlerine yeni projelerinde en iyisini diliyorum.” Nintendo sözcüsü o zaman dedi. “Geleceği hem çevrimiçi hem de çevrimdışı planlarken Evo’yu ve diğer fırsatları değerlendirmeye devam edeceğiz. Süper Smash Bros.. Şampiyona etkinliği.

Nintendo, sony, Evo, bir yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Evo 2022 ilk kez olabilirdi Süper Smash Bros. Etkinlikte tüm indirilebilir karakterler mevcut olarak gösterilecekti. Piyasaya sürülmesinden üç yıl sonra, geçen Ekim ayında Nintendo şunu açıkladı: Krallık kalpleri sure Oyundaki 86. ve son dövüşçü olacak. Yakın dövüş destekçisi ve eski EVO şampiyonu Juan “Hungrybox” Debiedma, önerdim Oyuncular, Evo 2022 ile aynı hafta sonu olan 5 Ağustos’ta Las Vegas’ta kendi turnuvalarına ev sahipliği yapacaklar.

READ  Huawei'nin Pura 70 Ultra'sı yeni amiral gemisi özelliğiyle iPhone'a rakip oluyor