Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Video: Nintendo, Kirby and the Forgotten Earth için yeni bir reklam yayınladı, geçiş önümüzdeki ay başlayacak

Video: Nintendo, Kirby and the Forgotten Earth için yeni bir reklam yayınladı, geçiş önümüzdeki ay başlayacak
Fotoğraf: Nintendo

Kirby bu yıl 30. yaş gününü kutluyor ve bunun bir parçası olarak Nintendo yepyeni macerayı piyasaya sürüyor. Kirby ve Unutulmuş Topraklar değiştirmek.

Gelecek ay 25 Mart’ta gelecek ve oyun çıkmadan önce Nintendo her türlü fragmanla heyecan yaratıyordu. Son zamanlarda bir göz attık Kirby’nin arabası en son Nintendo Direct şovuna benziyorŞimdi, Nintendo of America yeni bir reklam yayınladı.

Sadece 30 saniyedir, ancak her türlü sahneyi görüntülemeyi başarır – en son sürümde sunulan eğlenceli oynanışı vurgular.

Bir kez daha, bu oyun önümüzdeki ay çıkıyor – ve görünüşe göre, Amiibo desteği de olacak. Bu yıl da Kirby için hepsi bu kadar değil. Belirtildiği gibi, 2022’deki 30. partisi ve Nintendo’nun planladığı çeşitli projeler var gibi görünüyor.

Bu tam olarak Nintendo’nun profilinde söylediği şey Son Mali Rapor HAL Lab ile işbirliğinin nasıl yapılacağına dikkat edin:

“Bu yıl aynı zamanda Kirby’nin 30. yıl dönümü. Bu yıl dönümünü kutlamak için, Kirby serisinin büyüsünü birçok insanla paylaşmak amacıyla geliştirici Kirby’s HAL Lab ile birlikte çeşitli projeler planlıyoruz.”

İlk raundu kaçırmanız ihtimaline karşı, Kirby’nin araba tükettiğine bir başka bakış:

Gelecek ay Nintendo Switch’e geldiğinde yeni Kirby oyununu deneyecek misiniz? Aşağıda bir yorum bırakın.

READ  Hindistan, Çin uygulamalarının kaynağını engellemek için kullandığı yasa uyarınca Krafton'u yasakladı