Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sonic Frontiers ‘Savaş ve Yükseltmeler.

Sonic Frontiers 'Savaş ve Yükseltmeler.

Sega için yeni bir fragman yayınladı. ses sınırları Savaş yükseltmelerine girin.

En son ayrıntıları aşağıdan alın.

ses sınırları Yeni bir görünüm sunar bir işkomplo Ve kabarcık hızı ve yangınla mücadeleyi birleştirerek platform türleri.

Beceri Ağacı ve Yükseltmeleri

Sonic ilk kez yeni, heyecan verici ve öğrenmesi gereken güçlü yeteneklerle dolu bir beceri ağacına sahip.

Yeni becerilerin kilidini açmak için, adaların etrafındaki düşmüş düşmanlardan ve kırılabilir eşyalardan yeterli beceri parçası toplamanız gerekecek.

Sonic ayrıca oyunun başında Homing Attack, Drop Dash ve Stomp dahil olmak üzere standart hareket setine sahiptir. Bu hareketler sıradan düşmanlara karşı etkili olsa da, Starfall Adaları’nda sizi bekleyen daha büyük ve daha güçlü düşmanlarla mücadele etmek istiyorsanız seviye atlamanız ve yeni becerilerin kilidini açmanız gerekecek.

Kronos Adası’ndaki doğal düşman, sonraki adalardakilerle karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir, bu nedenle istatistiklerinizi artırmak ve kendinize bir savaş şansı vermek için Kırmızı Güç Tohumlarını ve Mavi Savunma Tohumlarını topladığınızdan emin olun.

kombinasyonlar ve yetenekler

Oyun ilerledikçe ve Sonic seviyeleri yükseldikçe düşmanlarınız da yükselir. Komboları tamamlamak, özellikle Phantom Rush adlı yeni bir beceri ile eşleştirildiğinde, savaş sırasında üstünlük kazanmanın iyi bir yoludur.

Düşmanlara art arda saldırdıktan sonra Sonic’in kombo sayacı dolar. Kombo metre maksimuma ulaştığında, Phantom Rush etkinleştirilir ve saldırı gücünüz sayaç sıfıra ulaşana kadar artar.

Kısa bir patlamada büyük miktarda hasar vermek için, düşmana şok dalgaları salan uzun menzilli, yüksek hızlı bir vuruş olan Sonic Boom’u kullanın.

Düşmanlarınıza büyük zarar vermek için başka bir seçenek de, hedefinizi büyük bir güçle vurmanızı sağlayan gösterişli bir zikzak saldırısı olan Wild Rush’tır. Gelen ateşten kaçınırken düşmanlarınıza sert bir şekilde vurmanın hızlı ve zarif bir yolu.

Silop

Belirli düşmanlar ses sınırları Onları koruyan bir kalkanınız veya bariyeriniz olsun. Cyloop ile kalkanlarını kırın ve kalkan tekrar yükselmeden önce mümkün olduğunca fazla hasar verin.

Rakibiniz vurulursa, daha fazla yüzük toplamak ve dövüşe geri dönmek için yerde Cyloop yeteneğini kullanın.

koruyucular

Dövüş sırasında rakiplerinizi incelemeniz ve onlarla başa çıkmak için en iyi stratejiye karar vermeniz gerekecek.

Muhafızlarla karşılaşmalar, yalnızca yönlendirilmiş bir saldırı kullanmaktan fazlasını gerektirecektir. Birçoğu, zayıf noktalarına ulaşmadan önce sizi benzersiz dövüş mekaniklerine girmeye zorlar.

Bir kez şansınız olduğunda, kilidini açtığınız tüm becerileri Beceri Ağacından türetebilirsiniz.

Yeni yetenekler denemek ve her bir düşmanın zayıf yönlerini keşfetmek, onları kolayca yenmenize yardımcı olacaktır.

Barry

Savaş sırasında savuşturma kullanarak düşmanlarınızın hareketlerini onlara karşı kullanın.

Görsel bir ipucu, düşmanın ne zaman saldıracağını bilmenizi sağlar. Yeterince hızlı tepki verirseniz, onları atlatabilir ve karşı saldırıya devam edebilirsiniz.

Tüm bu becerileri ve daha fazlasını kullanmak, size sınırdaki en güçlü güç olmak için birçok seçenek sunar. Savaş tarzınızda ustalaşın ve düşmanlarınıza Kirpi Sonic ile uğraşmamalarını öğretin!

ses sınırları dışarı çıkması planlanıyor PlayStation 5Ve Xbox SerisiVe Playstation 4Ve Xbox BirVe dönüştürürVe bilgisayar Karşısında buhar 8 Kasım’da.

READ  Spider-Man 2 geliştiricisi Insomniac Games, Rhysida Ransomware'in saldırısına uğradı

Aşağıdaki fragmanı izleyin.

Dövüş ve Yükseltme Fragmanı

İngilizce

Japonca