Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

sonsuz aura | Aralık 2022 Güncellemesi | Merhaba

Header image for Halo Infinite December Update showing multiple Spartan Armor Cores with Cadet Coatings

Tatil sezonunun ruhuna uygun olarak, bazı erken hediyelere ne dersiniz? sonsuz aura?

Geçen ay başlatılan Kış Güncellemesinin hemen ardından, size en son oyun güncellememizi sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. sonsuz aura Bu da beraberinde bazı tamamen yeni özellikler ve oyun deneyiminde çeşitli önemli iyileştirmeler getiriyor.

Ekip, oyuncu geri bildirimlerini ele almak için çok çalışıyor ve bu nedenle – tatile başlamadan önce – size yeni (ancak tanıdık) bir harita, ücretsiz zırh çekirdekleri ve görünümleri, bazı yaşam kalitesi iyileştirmeleri getiriyoruz. Ve Özel oyun tarayıcısının erken sürümü…

En son güncelleme şimdi Xbox ve PC’de ücretsiz olarak kullanılabilir. Öyleyse, az önce gelenler hakkında biraz konuşalım!

Özel oyun tarayıcısı

Forge Beta, sadece bir ay önce Kış Güncellemesi ile birlikte yayınlandığından beri, bent kapakları iyi ve gerçekten topluluk tarafından yaratılmış harika haritalar ve modlar yağmuruna açıldı. Favorilerimizden bazılarına göz atmak için, Forge Özellikleri blog serisini kontrol ettiğinizden emin olun.

Tabii ki, Forge’un gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak ve bu harika benzersiz deneyimleri (her zaman Merhaba) herkesin ulaşabileceği bir yerde, duyurmaktan mutluluk duyuyoruz Bugün, özel oyun tarayıcımızın ilk sürümünü kullanıma sunuyoruz.– orijinal hedefimizden aylar önce!

Daha önce 3. Sezonda piyasaya sürülmesi planlanan, özel oyun tarayıcısının bir öncelik olması gerektiğini düşünen oyunculara tamamen katılıyoruz – bu, oyuncuların Forge’da oluşturdukları şeyler için önemli bir destek yapısı ve topluluk için bir sütun.

Ekip, bu özelliği daha da öne çıkarmak için inanılmaz derecede çok çalıştı, ancak bununla birlikte bunun bir “V1” olduğu uyarısı geliyor. Bu yüzden muhtemelen bazı zor yönler olacaktır, ancak bunu oyuncuların ellerine bir an önce ulaştırmanın önemli olduğunu düşündük. Tabii ki, CGB zaman içinde destekle gelişmeye devam edecektir.

READ  PS4 oyuncuları büyük bir ücretsiz hediye aldı

CGB’nin nasıl çalıştığına ilişkin talimatlar da dahil olmak üzere daha fazla bilgi için lütfen Halo Destek sitesindeki bu makaleye bakın.

Empyrean’a girin

delik geldi sonsuz aura!

Bu sevgili harita Halo 3 Forge’da 343 Industries ekibi tarafından resmen yeniden inşa edildi ve şimdi Empyrean olarak yeniden doğdu.

Empyrean in Halo Infinite'in ekran görüntüsü

Empyrean, tanıdık tasarımında bazı güncellenmiş estetik özelliklerle tamamlanan The Pit’in yeniden tasarlanmış halidir ve ayrıntılara dikkat edilmesi için hiçbir masraftan kaçınılmaz.

The Pit’e aşina olanlar için (hatta Halo 4 Enkarne, Tuzak), nasıl dans edileceğini zaten biliyorsunuz. Füze rampasını kapma telaşı, keskin nişancının iki karşıt kulenin tepesinde karşılaşması, kontrol odasının potansiyel yuvarlanma tehlikeleri – ancak bu sefer, fazladan bir katmanla birlikte gelen bu senfoniye eklenecek birkaç yeni not var. nın-nin sonsuz auraOynanış ve sanal alan özellikleri.

Nasıl sonsuz auraSınırlı kullanımlı ekipmanları gibi, bu dinamiklerden bazılarını değiştiren ve dövüş dans pistinde nasıl hareket ettiğinizi etkileyen oyunlar? Önce düşman takımı füzeleri ele geçirmeyi başarmış olabilir, ancak siz gidip kendinizi (ve umarım takım arkadaşlarınızı da) korumak için bir İtici aldınız. Bu test alanında hangi yeni hatıraların oluşturulduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz!

Empyrean artık Çöpçatanlık ve Özel Oyunlarda mevcut.

ücretsiz kozmetik

Halo Infinite'in ekran görüntüsü, harbiyeli kaplamalara sahip çok çekirdekli Spartalı zırhı gösteriyor

Geçen yıl boyunca çok sayıda geri bildirim aldık sonsuz aurazırhını kişiselleştirin ve hem yeni hem de geri dönen oyuncuların Birinci ve İkinci Sezonlar sırasında bazı benzersiz içerikleri kaçırmış olabileceğinin tamamen farkındayız.

Bunu garanti etmek istiyoruz Herşey Oyuncular en başından itibaren kendilerine açık olan bir dizi özelleştirme seçeneğine sahiptir ve bu geri bildirimin bir sonucu olarak, bu güncellemenin bu kapılardan bazılarını açmasını umuyoruz.

  • Mevcut tüm zırh çekirdekleri artık tüm oyuncular tarafından kullanılabilir. Bunun anlamı şudur ki Herşey Oyuncular artık Mark VII, Mark V’e sahip [B]Ve RAKSHASA, YOROI ve EAGLESTRIKE Zırh çekirdekleri Özgür.
READ  Samsung Galaxy Note 20 serisi, ABD'de Aralık 2022 güvenlik güncellemesi alıyor
  • 10 Cadet kaplamasının tamamı mevcut zırh çekirdeklerine eklendi. Yukarıdakine benzer şekilde, her Zırh Çekirdeği artık 10 Kadet Kaplamadan oluşan bir başlangıç ​​seti içeriyor – buna varsayılan olmayan çekirdekler de dahildir ve ayrıca gelecekteki tüm çekirdeklere dahil edilecektir.

Çeşitlilik, dedikleri gibi, hayatın baharatıdır ve umarız bu seçenekler, hayatımızda kişiselleştirmenin temel taşı olur. sonsuz aura Oyunculara Spartalılarını beğenilerine göre donatmak için daha fazla seçenek sunar.

Basitçe oturum açın sonsuz aura Bu Temel Kaplamalar kozmetik envanterinize otomatik olarak eklenecektir.

Bu güncellenmiş özelleştirme seçeneklerini keşfetmek için bugün Armor Hall’u ziyaret edin!

Yaşam kalitesi iyileştirmeleri

Cadet Görünümlerine sahip birkaç Spartan Armor çekirdeğinin Halo Infinite Action ekran görüntüsü

Sizi desteklemeye devam ediyoruz sonsuz auraOyuncu geri bildirimlerinin temel alanlarını ele almayı amaçlayan başlık genelinde çeşitli düzeltmeler ve iyileştirmeler sunmak için çalıştık.

İşte bu güncellemeyle birlikte gelen önemli bilgilerden bazıları…

  • Fare ve klavye: Fare ve klavye girişinde iyileştirmeler yapıldı. Bunlar arasında nişan alma iyileştirmeleri, kırmızı bir retikülü etkinleştirme, bir yürüme düğmesi ekleme (hız ve tutma/kaydırma konusunda kendi özel seçenekleri vardır) ve fare kaydırma tekerleği girişindeki iyileştirmeler yer alır.
  • Ağ Oluşturma ve Senkronizasyon: Ağlarda ‘eşzamansızlaştırma’ olaylarını azaltacak iyileştirmeler yapıldı. Araç kaldırma, yakın dövüş saldırılarına puan vermeme ve boş atışlar (sahte yeniden yüklemeler nedeniyle) bu güncellemeyle iyileştirmeler görecek.
  • Oyuncu raporu: Puan tahtasına oyun içi oyuncu raporları (maç sırasında geri düğmesine basarak erişilebilir) ve maç sonrası katliam raporu eklendi. Oyuncuların sesi geri düğmesi puan tablosundan da kapatılabilir.
  • Korumalı alan güncellemeleri: Enerji kılıcının yakın dövüş halkası mantığı da güncellendi – eğer her iki oyuncunun da kalkanları yoksa ve birbirleriyle çatışırlarsa, enerji kılıcının takas yapmadan takımları parçalamasını önlemek için artık her iki oyuncu da yakın dövüş yapacak ve ölecek. Sandbox blogumuzdaki ayrıntılara göz atın.
READ  Boss Marie, Skullgirls 2nd Encore'un yaklaşan DLC dövüşçüsü

Teşekkür ederim!

Empyrean'daki CTF karşılaşmasının Halo Infinite ekran görüntüsü

Bu güncellemeyi kapatmak için söylemek istediğimiz son şey TEŞEKKÜR EDERİZ!

Desteklemeye devam etmemizi sağlayan geri bildirimlerini bize sağlamaya devam eden tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. sonsuz aurailerledikçe daha da iyi bir deneyim haline getiriyor.

bu ilk yıl sonsuz aura Bu, öğrendiğimiz birçok zor dersten biriydi, ancak 3. Sezonu ve daha fazlasını – daha fazla içerik, daha fazla özellik ve seçenek, daha fazla silah, daha fazla kozmetik, daha fazlasını – sunmaya çalışırken 2023’te bu köşeyi döndüğümüzden eminiz. güncellemeler – Sabit bir ritmi korur Merhaba Tüm yıl boyunca abartılı reklam.

Bu arada mutlaka zıplayın sonsuz aura Kış güncellemesini kontrol etmek için. Bu ücretsiz içerik güncellemesi, Campaign Network Co-Op ve Mission Replay’in yanı sıra bazı yeni başarılar, Forge Beta, ücretsiz 30 aşamalı Battle Pass, yeni haritalar, yeni mod getirdi ve ayrıca iki yeni ücretsiz etkinliğimiz var (Aralık’ta Winter Emergency 2) ve Ocak ayındaki yaygın yangınlar).

Bu olumlu adımları birlikte atmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz ve tüm 343 Industries ekibi adına harika bir tatil sezonu geçirmenizi diliyoruz.