Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sonunda Wear OS’de YouTube Music’i dinleyebilirsiniz

Sonunda Wear OS'de YouTube Music'i dinleyebilirsiniz

YouTube Music'i çalan bir Wear akıllı saatin resmi

Wear OS için YouTube Müzik sonunda bir kutucuk kazandı!
resim: Floransa İyon / Gizmodo

YouTube Müzik dinlemek için iyi haberHrupi! Wear OS uyumlu bir uygulama nihayet kullanıma sunuldu, böylece hareket halindeyken çalma listelerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Google duyurdu Kullanıcı topluluğu paylaşımı YouTube Müzik sonunda bağımsız bir uygulama haline geldi. Bu hafta şirket, YouTube müziğini LTE ve wifi üzerinden yayınlama özelliğini kullanıma sunmaya başlayacak.. YouTube Müzik çalma listelerine erişmek veya yolda dinlemek istediğiniz müzikleri önceden indirmek için artık telefonunuzu arka cebinizde taşımanıza gerek yok. Tek ihtiyacınız olan saatin kendisinde bir internet bağlantısı.

YouTube Music’in bu bağımsız sürümü, akış hizmeti için kendisinden sonra gelen ilk akıllı saat uygulamasıdır. vahşice değiştirildi Google Play Müzik 2020’nin sonlarında. Samsung . önceden duyurulan Bu yetenek, amiral gemisi akıllı saati için bu yılın başlarında ve galaksi izle 4Şu anda en sevdiğimiz Android saatlerimizden biri.

YouTube Music Premium abonesiyseniz, hizmetin akış kitaplığına ve önceden oluşturulmuş oynatma listelerine erişebilirsiniz. Reklamlara da katlanmak zorunda kalmayacaksınız ve uygulama, WiFi’ye her döndüğünüzde en yeni müziğin saatinizle senkronize edilmesini sağlamak için akıllı indirmelerle birlikte geliyor. YouTube Müzik, siz dinlemeye devam ederken geçmişinize dayalı olarak yeni oynatma listeleri toplamaya da başlayacaktır.

Halihazırda bir Wear OS akıllı saat kullanıyorsanız yeni YouTube Müzik paneline erişiminiz olacak. Döşemeler, yakın zamanda oynatılan çalma listeleri için hızlı bir uzaktan kumanda gibidir. Ayrıca, saatinizden YouTube Müzik uygulamasının ana sayfasına göz atmanıza da olanak tanır.

Tiles work like widgets, wherein you can place it in its own screen space of sorts to swipe over to it when you’re ready to listen. Music apps like Spotify offer a similar tile that stays embedded in the Wear OS interface, so you can head over and start the music regardless if you have headphones on.

For more information, Google has updated its destek sayfası Wear OS için yeni YouTube Müzik uygulamasına ilişkin talimatlarla birlikte. Güncellemenin bu hafta YouTube Music kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

READ  Valve'in Steam Deck'i artık açılışta oynayabileceğinden daha fazla oyun oynayabilir