Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sörf yaparken köpekbalığının saldırısına uğrayan öğretmen kayboluyor

Haberler

15 Mayıs 2023 | 15:18

Popüler bir okulda bir öğretmen Cumartesi günü kayboldu ve Avustralya’nın güney kıyılarında sörf yaparken bir köpekbalığının saldırısına uğradıktan sonra öldüğünden korkuluyor.

46 yaşındaki Simon Baccanello, Eyre Yarımadası’ndaki Walkers Rock Plajı’nda – yerel bir kişinin “büyük beyaz alan” olarak tanımladığı bir bölge – biri tarafından saldırıya uğradığı söylendiğinde, aralarında çocukların da bulunduğu bir düzineden fazla sörfçü arasındaydı. avcılar

tanıklar yerel istasyona söyledi 7NEWS Baccanello’nun son anlarında gruba yaklaşırken diğerlerini köpekbalığından kurtarmaya çalıştığını ve sörfçü arkadaşlarına “Merak etmeyin, karaya çıkın” dediğini.

Köpekbalığı saldırısı sırasında sudaki sörfçüler arasında yer alan Jayden Millar, Pacanello’nun “mezarını” gördüğünü, yani sörfçünün tahtasından düştüğünü ve o kadar derine çekildiğini, tahtasının dik bir şekilde eğildiğini ve bir mezar taşı gibi ayakta bırakıldığını söyledi. .

Güney Avustralya, Elliston’dan sevilen bir öğretmen olan 46 yaşındaki Simon Pacanello’nun Cumartesi günü sörf yaparken bir köpekbalığı tarafından saldırıya uğradığı bildirildi.
Aile Bülteni
Polis ve kurtarma ekipleri hafta sonunu Eyre Yarımadası’nı arayarak geçirdiler ve Pazartesi günü Pacanello’yu aramaya devam ettiler.
7Haber Avustralya

miller gitti Adelaide Reklamverenine Söyle. “[We] Köpekbalığının arkadan saldırdığını gördüm. Belli ki köpekbalığı onu bırakıp geri geldi ve üçüncü kez aldı.

Acımasız saldırı kıyıdan 30 metre açıkta gerçekleşti.

Pacanello o zamandan beri görülmedi ve polis onun öldüğüne inandıklarını söyledi.

Kayıp adamın sörf tahtasına ait olabilecek bir dalgıç giysisi ve polistiren parçaları acil müdahale ekipleri tarafından ele geçirildi.

Geçen ay Bacanillo’nun kaybolduğu bölgede bir balıkçı teknesinin çarpması sonucu “devasa” bir büyük beyaz köpekbalığının videosu ortaya çıktı.
9 haber

Öğeler, kökenlerini belirlemek için adli olarak incelenecektir.

Polisler, hafta sonunu tekneler ve helikopterlerle Pacanello’nun kalıntılarını aramak için bölgeyi tarayarak geçirdiler ve aramaya Pazartesi sabahı devam ettiler.

Batı Yerel Hizmetler Bölgesi ve Erie Bölgesi’nden sorumlu Müfettiş Paul Behr, arama çalışmalarının şu anda plajın Bacanillo’nun saldırıya uğradığı bölümlerinde yoğunlaştığını söyledi.

“Öneri, sudaki herhangi bir şeyin denize yıkanmak yerine kıyıya vuracağıdır” dedi.

Baccanello’yu arama çalışmaları devam ederken, geçen ay Güney Avustralya kıyılarında tekneler tarafından görülen “devasa” bir beyaz köpekbalığının videosu ortaya çıktı.

READ  Papa XVI.
Polis bir dalgıç giysisi parçası ve bir sörf tahtasına ait olabilecek parçalar buldu.
7Haber Avustralya

Balıkçı Michael Scheffler, “Birdenbire, bu büyük ve korkunç beyaz köpekbalığı yavaşça yüzeye çıktı” dedi. outlet 9news söyledi.

Baccanello, Ocak ayında Elliston’a yeni taşınmıştı ve Elliston Bölge Okulu’nda matematik, fen bilimleri ve beden eğitimi öğretmenliği yapıyordu.

Müdür Chad Fleming, Pacanello’nun yerel topluluğun yalnızca birkaç aydır bir parçası olmasına rağmen, hem öğrencileri hem de takım arkadaşları tarafından “çok sevildiğini” söyledi.

Baccanello, Ocak ayında yeni taşındığı Elliston’daki bir okulda matematik, fen bilgisi ve beden eğitimi öğretmeniydi.
Aile Bülteni

Fleming, “O gerçek bir beyefendinin mücevheriydi, kendini tamamen işine adamış bir öğretmendi,” dedi. “Bu adamı beş aydır tanıyorum ve 10 yıldır arkadaşız gibi hissediyorum.”

Pazar günü Bacanello’nun ailesi, topluluk üyelerine destekleri için teşekkür eden ve “bu trajik kaybı ele alırken mahremiyet” isteyen kısa bir açıklama yaptı.


daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/05/15/teacher-vanishes-after-being-attacked-by-shark-while-surfing/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın