Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hepimizi havaya uçurdu

Hepimizi havaya uçurdu

14 yaşındaki bir sanatçı, en son Örümcek Adam filminin yapımcıları ondan film üzerinde çalışmasını istediğinde hayalini yaşayabildi.

Preston Mutanga, bu yılın başlarında dahil olduğunda büyük ses getirdi. yaptığı video “Spider-Man: Across the Spider-Verse” film fragmanının LEGO tarzında yeniden yaratılması.

İki dakikalık video viral oldu ve “Spider-Verse” yazarları ve yapımcıları Chris Lord ve Phil Miller’a ulaştı.

2014’ün “LEGO Filmi”nin ortak yönetmeni Miller, “14 yaşında bir çocuk tarafından yapıldığını öğrendik ve ‘Bu profesyonel olmayan, profesyonel olmayan biri için inanılmaz derecede karmaşık görünüyor’ dedik.” Tanrı dedi. New York Times. “Dünyanın en iyi animatörlerinden bazıları da dahil olmak üzere hepimiz şaşkına döndük.”

Çoklu evren atlamalı filmin LEGO temalı bir LEGO sekansı eklemesine karar verildiğinde, film yapımcıları filmi canlandırması için Mutanga’ya ulaştı.

Başlangıçta, oğullarına yapılan teklifin gerçek olduğundan emin olmayan Mutanga’nın ebeveynleri tarafından şüpheyle karşılandılar. Ancak ebeveynler ikna edildikten sonra Mutanga’nın babası, çalışabilmesi için oğluna yüksek kaliteli grafik kartı olan yeni bir bilgisayar satın aldı.

The Times, filmin kahramanı Miles Morales’ten 15 yaş küçük olan gencin diziyi bahar tatilinde ve okul gecelerinde çektiğini ve ilerlemesini takip etmek için Miller ile periyodik olarak görüştüğünü bildirdi.

Mutanga gazeteye verdiği demeçte, “Öğrendiğim yeni şeylerden biri kesinlikle geri bildirim tarafıydı, örneğin başlangıçtan son ürüne kadar her şeyin gerçekte ne kadar değiştiği gibi,” dedi ve ekledi: “Bu şaheseri yapan insanlarla çalışmak gerçekten bir rüya gibiydi. .”

Mutanga’nın çalışması, filmin son jeneriğinde bile adını aldı.

Across the Spider-Verse, eleştirmenlerden ve izleyici puanlarından %96 puan alarak şu anda gişede en iyi film. Çürük domates.

Kaçırmayın: Paranız, işiniz ve hayatınızla daha akıllı ve daha başarılı olmak ister misiniz? Yeni bültenimize abone olun!

Ücretsiz CNBC raporunu alın, Resesyonda olup olmadığımızı anlamanın 11 yoluVe Kelly Evans, durgunluğun başladığını veya çoktan başladığını gösteren en önemli göstergeleri gözden geçirdiği yer.