Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Starfield bir “NASA-Punk” estetiğine sahip olacak • Eurogamer.net

Starfield bir "NASA-Punk" estetiğine sahip olacak • Eurogamer.net

“Teknik ekip bu iki kelimeyi hemen alıp çalıştırabilir.”

Baş sanatçısı Istvan Pely’ye göre, Starfield bir “NASA-Punk” estetiğine sahip olacak.

Bir röportaj gününde Xbox Kablosu“Starfield sanatına ayrıcalıklı bir yer” veren , ekibin sanatsal süreci hakkında daha fazla bilgi aldı ve ayrıca izlenen sanatçı Mike Butkus “Starfield’ın Uzayda Yolculuk sanatında sıkı çalıştığını” aşağıdan inceleyebilirsiniz:

Starfield baş sanatçısı Stephen Bailey, “Bu projenin başlarında, bu oyunun genel estetiğini yaratmaya çalışırken, daha uyumlu ve etkileşimli bir bilim kurgu dünyasını tanımlamak için ‘NASA-Punk’ terimini türettik” diyor. “Çok gerçekçi bir duruş sergilemek istedik. Mevcut uzay teknolojisinden bir çizgi çekebilir ve oradan geleceğe tahminde bulunabilirsiniz, böylece inandırıcı ve güvenilir olur.”

Baş animatör Rick Vicens, “Gerçekten ilginç olan, bu konsepte ne kadar bağlı kaldığımızdır” diye ekliyor. “NASA-Punk dediğimde, teknik ekip bu iki kelimeyi anında alıp çalıştırabildi. Teknik yönümüz ve herkesin aynı akışta ve tutarlı bir tarzda çalışmasını sağlamak için mükemmel bir terimdi. Bana göre, bu sadece tıkladım. Projenin başında, bu terimin bizim için son derece önemli olduğunu düşünüyorum.”

Starfield PC ve Xbox Series X’e geliyor | S 11 Kasım 2022’de. Xbox Game Pass aboneleri ilk günden itibaren erişime sahip olacak.

Xbox Başkanı Phil Spencer kısa süre önce hedefinin Yaklaşan destansı Bethesda Starfield’ı daha fazla insan oynuyor Şirketin efsanevi Skyrim’inden – Xbox’a özel olarak – PlayStation’ı tamamen atlayacak.

Tom’un birkaç gün önce bahsettiği gibi Spencer, Bethesda oyun tasarımcısı ve yönetmenine atıfta bulunarak Starfield için vizyonunun “şimdiye kadar en çok oynanan Todd Howard oyunu” olmak olduğunu söyledi.