Ekim 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Steelers daha önce Dolphins HC Brian Flores’i Kıdemli Savunma Yardımcısı/Orta Saha Antrenörü olarak işe almıştı.

Steelers daha önce Dolphins HC Brian Flores'i Kıdemli Savunma Yardımcısı/Orta Saha Antrenörü olarak işe almıştı.

bu Pittsburgh Steelers Kıdemli Savunma Asistanı ve Linebacker Antrenörü olarak daha önce boş olan rollerini doldurmak için yüksek nitelikli bir kişi buldu. Kısa süre önce üç yıllık kariyerini şu isim ile sonlandıran Brian Flores miami yunusuKulüp Cumartesi günü, koçun her iki pozisyonu da Steelers ile dolduracağını duyurdu.

Flores, bu ayın başlarında NFL ırk ayrımcılığı için dava açtı, 19-14 Dolphins teknik direktörü olarak son iki sezonunda. 40 yaşındaki oyuncu Dolphins’e koçluk yapmadan önce 15 sezon geçirdi. vatanseverler Buna özel ekipler, orta saha oyuncuları ve güvenlik koçu olarak verilen görevler de dahildir. New England, Flores’in organizasyonla yaptığı tur sırasında dört Super Bowl kazandı.

Steelers koçu Mike Tomlin yaptığı açıklamada. “Brian’ın özgeçmişi kendini gösteriyor ve deneyimini ekibimize yardımcı olmak için eklemeyi dört gözle bekliyorum.”

Flores Terrell, Austin’in savunma koordinatörüne terfi etmesinin ardından Pittsburgh’un kıdemli savunma asistanı olarak Austin’in yerini alacak. Bir oyun kurucu koçu olarak Flores, 2015 sezonundan beri Steelers oyun kurucu koçu olarak görev yapan Jerry Olsavsky ile yakın bir şekilde çalışacak.

Flores’in avukatları, “Antrenör Flores’i Steelers’daki yeni rolünden dolayı tebrik ediyor ve Koç Tomlin’e ve organizasyona ona bu büyük fırsatı verdikleri için teşekkür ediyoruz.” yaptığı açıklamada, ESPN’den Brock Pryor aracılığıyla. “Antrenör Flores şimdi yeni rolüne odaklanırken, NFL’de gerçek bir değişiklik yapılabilmesi için ırk ayrımcılığına devam edecek.”

Pittsburgh’da Flores, Yılın Savunmacısı ile çalışma şansı yakalayacak TJ Watt All-Pro defansif mücadele Cameron Heyward. Flores ayrıca Twice-Safe All-Pro System ile yeniden bir araya gelecek Minka FitzpatrickFlores’in ilk sezonunda Dolphins’in baş antrenörü olarak Miami’den Pittsburgh’a takas edildi.

Flores, Patriots’a yardım ettikten sonra 2019’da Dolphins tarafından işe alındı. koç Super Bowl LIII’de sadece üç puana. İki yıl önce, New England oyun kurucusunun koçu olarak görev yaparken, Patriots takımı yendi. şahinler Öğleden sonra Super Bowl LI’de Donta Yüksek Turu torbanın soyulması Matt Ryan Super Bowl tarihinin en büyük geriden gelen galibiyetini ateşledi. 2008’de, özel takımlar koçu olarak ilk sezonu olan Flores, o zamanki çaylakla çalıştı. Matthew SlaterGeçen sezon 10. Pro Bowl takımına özel takım oyuncusu olarak seçilen .

Miami’de Flores, önceki iki sezonda 13 maç kazandıktan sonra açıkça yeniden yapılanma durumunda olan bir takımı devraldı. Takım eski genç Fitzpatrick’i değiştirdi, Larmy TüneliVe Kenny Fotoğraflar Ve Kiko Alonsohem de yarı zamanlı bir başlangıç Kenya Ejderhasısezonun ilk iki ayında. Miami, 2019 sezonuna 0-7’lik bir rekorla başladıktan sonra toparlanarak 5-11’lik bir rekorla bitirdi. Bu, Flores’in Dolphins’in sahibi Stephen Ross’u iddia ettiği sezondu. Miami şansını artırmak için ona kayıp başına 100.000 dolar teklif ettim. Dolphins, 2020 NFL Draft’ında 1 numaralı genel seçimi alarak, eski Alabama oyun kurucusunu seçmek için kullandıkları 5 numaralı genel seçimle sonuçlandı. Toa Tagoviloa.

Tagovailoa ilk başladığı maçın üçte ikisini kazanırken, Dolphins 2020 sezonunu 10-6’lık bir rekorla AFC eleme tablosunun dışında tamamladı. Miami, playoff rekabetine geri dönmek için arka arkaya yedi maç kazanmak için güç toplamadan önce bu sezona 1-7 başladı. Yunuslar sonuçta geçen sezon playoffları kaçırdı, ancak 18. Haftada Vatanseverleri yendikten sonra rekor kaydetmeyi başardı.

Ross, 2021 sezonunun sona ermesinden sadece birkaç gün sonra Flores’i kovmaya karar verdiğinde NFL’de şok dalgaları gönderdi. Yunuslar Flores’i eskisiyle değiştirdi. 49’lular Saldırı Koordinatörü Mike McDaniel.

Flores’in Houston ve New Orleans’taki önemli koçluk pozisyonları için Finallere çıktığı bildirildi, ancak bu kulüpler bunun yerine içeriden bilgi almayı seçti; Houston eski bir savunma koordinatörünü terfi ettirdi ve dayanmak Patron Luffy Smith, azizler Eski savunma koordinatörünün terfisi ve Baskıncılar Teknik Direktör Dennis Allen.

Gelecekte bir noktada yeniden baş antrenör olabilecek olsa da, Flores ilk olarak geçen sezon kariyerine 15 yenilmediği sezonla başlayan ilk teknik direktör olan Tomlin’e katılacak. Steelers, 2021 playofflarını Watt’ın 22.5 çuvallarının liderliğinde ligin en üst sıradaki geçiş serisinde gerçekleştirdi. Pittsburgh, hem serbest oyuncu hem de işe alım sırasında hücum ve savunma hatlarını güçlendirmeye çalışacak.

Steelers’ın bu sezondan sonra yeni bir orta saha oyuncusu da olacak. Ben Roethlisberger İki Super Bowl galibiyeti ve üç Super Bowl maçı içeren 18 yıllık bir kariyerin ardından emekli oldu.

READ  New York Giants, CB için bir iş ortağı bulamayınca James Bradbury'yi serbest bıraktı