Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Stephen Colbert, kanser teşhisi sonrasında Kate Middleton'un skeçinden pişman oldu

Stephen Colbert, kanser teşhisi sonrasında Kate Middleton'un skeçinden pişman oldu

Stephen Colbert, “The Late Show”un 25 Mart'taki bölümünde Kate Middleton'un kendisine kanser teşhisi konduğu ve koruyucu kemoterapi görmesi planlandığı yönündeki son duyurusundan bahsederken pişman görünüyordu. Gecenin geç saatlerindeki sunucu, Galler Prensesi'nin teşhisini dünyaya onaylamasından sadece birkaç hafta önce, ayın başlarında Middleton'un nerede olduğuna dair şaka yaptığı için aldığı tepkiye değindi.

Colbert, “Çok fazla program yapıyoruz. Çok fazla şaka yapıyorum. Pek çok farklı şey hakkında, çoğunlukla da herkesin konuştuğu şeyler hakkında şakalar yapıyorum” dedi. “Son altı hafta ya da iki aydır herkes Kate Middleton'un General Life'tan kaybolmasının gizeminden bahsediyoruz. Birkaç hafta önce bu bulmacayla ilgili bazı şakalar yapmıştık. Bu şakaları yapması bazı insanları üzdü… hatta teşhisi açıklanmadan önce bile. Geçmişte yaptığım pek çok şakanın insanları üzdüğünü ve bazı şakalarımın gelecekte de üzeceğini anlayabiliyorum ama uymaya çalıştığım bir standart var, o da başkalarının bakışlarını hafife almamam . Trajedi.”

Colbert şöyle devam etti: “Teşhisi trajik miydi bilmiyorum… Her ne olursa olsun, çoğumuz her türlü kanser teşhisinin hasta ve ailesi için korkunç olduğunu biliyoruz.” “Benden buna ihtiyaçları olmadığından emin olsam da, ben ve The Late Show'daki herkes onun iyileşmesinin hızlı ve kapsamlı olacağına dair iyi dileklerimizi ve samimi umutlarımızı iletmek istiyoruz.”

Colbert, “The Late Show”un 13 Mart'taki bölümünde Middleton'ın kamusal hayattan kaybolmasının kocasının sözde sadakatsizliğiyle bağlantılı olduğu konusunda şaka yaparken yaptığı şakalara değiniyor gibi görünüyordu.

Colbert o sırada “Krallık, Kate Middleton'un ortadan kaybolmasıyla sarsılıyordu” dedi. “Eh, artık internet dedektifleri Kate'in yokluğunun kocasıyla bağlantılı olabileceğine ve gelecekteki İngiltere Kralı William'ın bir ilişki yaşadığına inanıyor… Tabloid gazeteye göre Kate bu konuda onunla yüzleştiğinde güldü ve güldü. hiçbir şey olmadığını söyledi Her Zaman Yanıtla Güzel olan, karınızın sizi aldatmakla suçlamasıdır.

READ  Wordle 266 12 Mart İpuçları: Bugün Wordle ile mücadele mi ediyorsunuz? Yanıt almanıza yardımcı olacak üç kılavuz | Oyunlar | eğlence

Middleton, 22 Mart'ta yayınlanan bir videoyla kanser teşhisini duyurdu. O zamandan bu yana, birkaç ünlü, önceki haftalarda onun nerede olduğuna dair teoriler ortaya attıkları ve/veya şaka yaptıkları için pişmanlıklarını ifade etmek için öne çıktı. Blake Lively kısa süre önce, kanser teşhisini açıklamadan önce Middleton'ın “Photoshop başarısızlığıyla” alay ettiği için Instagram'da bir özür yayınladı.

Lively, bir mesajında ​​”Eminim ki bugün kimse bunu umursamıyor ama bunu itiraf etmem gerekiyormuş gibi hissediyorum” dedi. “'Photoshop başarısız oluyor' çılgınlığı hakkında saçma bir yazı yazdım ve aman tanrım, bu yazı bugün beni utandırdı. Üzgünüm. Herkese her zaman sevgi ve iyi dilekler gönderiyorum.”

Middleton teşhisini açıklamadan kısa bir süre önce Jimmy Kimmel ve Jamie Lee Curtis gibi ünlüler, Middleton'ın nerede olduğuna dair komplo teorilerini kınamak için sosyal medyayı kullandılar.

Kimmel, “Karın ameliyatı geçirdi. Belki de kolostomi torbası var ve herkesin görmesini istemiyor” dedi. “Gerçekten söylüyorum. İnsanlar ondan giyinip Londra'da yürümesini istiyor, böylece onu bir anlığına görebilelim. Bu kadını rahat bırakın!”

“Bu saçma komplo teorisine bir son verebilir miyiz lütfen?” Curtis Instagram'da yazdı. “Bu, küçük çocuklu ve açıkça bir tür sağlık sorununu ortaya koyan bir insan. Bu özel bir mesele. Bundan daha yapacak daha iyi işlerimiz, düşünecek ve önemseyecek daha önemli şeylerimiz yok mu? Bu bir Dikkatimize ihtiyaç duyduğunuz bu kadar çok kritik konu varken toplumumuzda gerçekten düşük bir nokta var.

Middleton, videosunda durumunun başlangıçta kanserli olmadığı düşünülürken, karın ameliyatı sonrasında sisteminde kanser tespit edildiğini ve şu anda koruyucu kemoterapinin “erken aşamalarında” olduğunu söyledi. Kanserin türünü doğrulamadı.