Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Super Mario Bros. oyunu sızdırıldı Gelecek hafta piyasaya sürülmeden önce çevrimiçi Wonder

Super Mario Bros. oyunu sızdırıldı  Gelecek hafta piyasaya sürülmeden önce çevrimiçi Wonder
Resim: Nintendo

Beklenen bir Nintendo Switch özel oyunu daha internete sızdırıldı. Bu sefer Super Mario Bros. Wonder, önümüzdeki hafta yayınlanması planlanıyor 20 Ekim.

Cuma günü yeni bir Mario sesinin onaylanmasının ardından, artık Mario Wonder için bir ROM dosyasının çevrimiçi olarak dağıtıldığını gösteren çok sayıda rapor var. Bu yeni oyun aynı zamanda Twitch gibi platformlarda da yayınlanıyor, ancak bazı kullanıcılar fiziksel kopyalarını erkenden aldıklarını iddia ediyor.

Yani hikayeyi ve oynanışı bozmak istemiyorsanız resmi çıkış tarihine kadar internetin belirli bölümlerinden uzak durmak isteyebilirsiniz.

Benzer durumlar, 2023’teki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ve Pikmin 4 gibi Switch oyunlarında zaten yaşandı ve son yıllarda diğer birçok birinci taraf oyunda da yaşandı.

Henüz fiziksel olarak piyasaya sürülmemiş yeni Switch sürümlerinin görüntülerini yayınlayan veya yükleyen kullanıcılar, kendilerine resmi izin verilmediği takdirde belirli platformlarda kalıcı hesap yasağı riskiyle karşı karşıya kalabilir. Nintendo da bundan memnun olmayacak.

Sega’nın bir sonraki sürümü Sonic Superstars İnternete sızdırıldığı iddia edildi Ayrıca bu hafta sonu.

READ  İşte Akuma'nın Street Fighter 6'daki yeni oynanışının 8 dakikalık görüntüleri