Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sütun: Mary Ann Castillo: Karanlık Bir Köpek Satın Aldığınızda Masallar Gerçek Olur … Veya İki (6/30/22)

Kızarmış domuz pastırması ve kadife peynirli makarna ile doldurulmuş bas şahin kesinlikle bir çataldır ve doyurucu bir iştah açıcıdır.

Gönderen Mary Ann Castillo

Bir zamanlar Jamie Dirk adında bir adam vardı. Yakın ve uzak insanlar onu sadece “Durg” olarak tanıyordu. Durg ve Susanna’nın dört çocuğu vardı: Kaylee, Lizzie, Jeffrey ve Justin. Durk beyzbol oyununu severdi, bu nedenle ikiz kızlarının softbol sahasında dikkate alınması gereken bir güç haline gelmesi şaşırtıcı değil. Birçok gün ve yaz gecesi beyzbol sahasında top ve hayallerin peşinden koşturuldu. Bir gün Durk’un aklına harika bir fikir geldi: Bütün ülkelerdeki en lezzetli sosislileri yapacak ve spor günlerinde beyzbol sahasında satacaktı. Taze pico de gallo ve tereyağı kremasına ızgara domuz pastırması ve makarna ve peynirle birlikte sığır eti frangı servis ederken geleneksel sosisli sandviç satıyor. Durk, kızlarını üniversiteye göndermek için para kazanırken yüzünü güldürmek istedi. Hemen projesinde çalıştı. Türkiye menüyü oluşturdu. Durg bir isme karar verdi. Sonra iki hafta sonra… Turk gitmişti.

Golslaw hayranları Parkin ‘Hawk’ın tadını çıkaracaklar.

Gönderen Mary Ann Castillo

Durk’un ailesi ve arkadaşları onu etrafta olmadan yeni bir hayata dönüştürürken, gözyaşları döküldü ve ülkeyi trajedi doldurdu. Planlar değişti. Sorunlar çözüldü. Rüyalar vardı … rüyalar vardı … yaşıyor muydun?

Turk’ün sosisli sandviç satma hayali, yakın arkadaşı Brian ile bir araya gelerek Turk’ün hayalini gerçeğe dönüştürmek için bir araya gelen ailesinde canlandı.

Turk Dawg’s, merhum Jamie Turk’e ailesinin ve arkadaşlarının sevgisinin mirasıdır.

Gönderen Mary Ann Castillo

Her hafta, parlak sarı logolu küçük kırmızı bir araba bir treylere yüklendi ve aç insanların olduğu her yere götürüldü. TJ Maxx’in yakınında bulundu. Walmart’ın dışında görüldü. Ayrıca yerel çiftçi pazarında da görüldü. Lezzetli köpeklerin haberi tüm krallığa yayılırken, insanlar bu mamayı denemek için her yerden geldiler. Türk Dawgs yoğun talep gördü ve yaklaşan destinasyonlarını duyurmak için bir Facebook sayfası oluşturdular.

READ  Türk Telekom yeni, kişiselleştirilmiş WiFi hizmetini devreye alıyor

Her sosisli sandviçten zevk aldıkça Durkin’in hafızası yavaş yavaş oyalandı ve yerdeki her şey yolundaydı.

Ne zaman ve nerede hikayenin bir parçası olabileceğinizi öğrenmek için Turk Dawg’ın Facebook sayfasını ziyaret edin.

Tüm sosisli sandviçler bir pasta cipsi ile gelir ve tam arka bahçe barbekü deneyimi için buzlu çay veya soğuk yardım sipariş edebilirsiniz.

Gönderen Mary Ann Castillo