Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Syracuse – Clemson, Texas – Oklahoma Eyaleti, California Üniversitesi – Oregon ve daha fazlası

Syracuse – Clemson, Texas – Oklahoma Eyaleti, California Üniversitesi – Oregon ve daha fazlası

Eğlenceli bir kolej futbolu hafta sonu daha geçiriyoruz.

8. Hafta, Tennessee – Alabama gibi seçkin müsabakalara sahip olmayabilir, ancak hala beş Dereceli – Dereceli oyunu ve çeşitli nedenlerle çok ilginç olan bir dizi başka oyun var.

Örneğin, Ole Miss yenilmedi ve ülkede yedinci sırada yer alıyor, ancak sıralamasız LSU’ya karşı yolda bir underdog. Ayrıca, Michigan’a çirkin bir kaybın ardından Minnesota’ya ev sahipliği yapan Penn State ve Güney Carolina’nın sadece üç puanlık favorisi olan ve umutsuzca bir galibiyete ihtiyacı olan Texas A&M gibi şovlar için endişe oyunları da var.

Ayrıca büyük bölümler, konferanslar ve hatta kolej futbolu içeren birçok oyun var. Sezonun ortasını geçtik, bu yüzden her hafta daha da önemli hale geliyor.

(Not: Tüm zamanlar ET’dir, oranlar BetMGM’den alınmıştır)

Saat: Öğlen | TV: ABC | Yazı Tipi: Clemson -13,5 | Toplam: 49.5

Syracuse 2018’de 10 maçlık bir galibiyet serisi yakaladı, ancak Dino Papers liderliğindeki diğer beş sezonun hiçbirinde beşten fazla galibiyet alamadı. Bu sezona kadar. Syracuse 1987’den beri ilk kez 6-0 ve 15 No’lu North Carolina State karşısında 24-9 galibiyetle çıkıyor. Clemson’a inmek, Syracuse için büyük bir farkla sezonun en büyük mücadelesi olacak. Şimdi 7-0 olan Clemson, daha çok bir savaş testçisi ve ACC Atlantik’e hükmediyor gibi görünüyor. Kaplanlar, son dört haftanın üçünde yolda yürüdüler ve bu süre zarfında Wake Forest, NC State (sağlıklı QB Devin Leary ile) ve Florida State’i yendiler. Clemson hücumu geçen sene ACC’nin en kötü hücumlarından biriydi ama bu sene çok gelişti.

Saat: 15:30 | TV: ABC | Yazı Tipi: UT -6.5 | Toplam: 60,5

Bu, bu hafta sonu Big 12’deki iki mega maçtan biri. TCU ve Kansas State takım oyununda yenilmezken, Texas ve Oklahoma State Big 12’de birer mağlubiyet aldılar. Texas, 2-2’lik başlangıçlarının ardından arka arkaya üç maç kazandı ve yıldız oyun kurucu Quinn Ewers, ligde kadroya geri döndü. son iki maç Bu arada, Oklahoma eyaleti geçen hafta büyük bir fırsatın kaçırıldığını gördü. OSU, yenilmez takımların savaşında TCU ile karşı karşıya kaldı ve Kovboylar halatlarda boynuzlu kurbağalara sahipti, ancak TCU’nun savaşmasına ve nihayetinde çifte uzatmada kazanmasına izin verdiler. Mike Gundy’nin ekibi bu hayal kırıklığı yaratan kayıptan kurtulabilecek mi?

READ  Dodgers ve Tony Gonsolin iki yıllık bir anlaşmada tahkimden kaçındı

Saat: 15:30 | TV: Tilki | Yazı Tipi: Oregon-6 | Toplam: 70.5

UCLA 6-0 yenilmedi ve Washington ve Utah karşısında ardı ardına ev sahibi oldu. UCLA bu hafta tekrar savunmasız hale geldi, ancak bu sefer Chip Kelly’nin eski toprakları olan Oregon’da yolda. Bruins oyun kurucu Dorian Thompson Robinson, Zach Charbonnet’i yönetiyor. Öte yandan, Georgia’ya karşı çirkin açılış kaybından bu yana sıcak olan Oregon. Ördekler, UGA’yı geçen yıl savunma koordinatörü olarak ulusal şampiyonluğa götürmeye yardımcı olan Dan Lanning yönetiminde ilk sezonlarındalar. Oregon’un güçlü davası aslında onun suçlamasıydı. Bir UGA kaybında sadece üç puan aldıktan sonra, Oregon o zamandan beri beş maçta maç başına ortalama 49.8 puan aldı.

Saat: 15:30 | Televizyon: CBS | Yazı Tipi: LSU -1.5 | Toplam: 67.5

Alabama’daki 6 numara, akşam 7’de 24 No’lu Mississippi Eyaletine ev sahipliği yapacak şekilde ayarlanmış olsa da, bu, SEC’in Cumartesi günkü programında en rekabetçi oyunu gibi görünüyor. Ole Miss 7-0 ve ülkede yedinci sırada ama aslında LSU ile yüzleşmek için Baton Rouge’a yaptığı yolculukta biraz zayıf kalıyor. Brian Kelly yönetimindeki ilk sezonunda LSU, 2022’de şu ana kadar bazı iniş çıkışlar yaşadı, ancak Florida’ya karşı galibiyet, LSU’nun yılın en iyi hücum görünümü oldu. Böyle bir performans, Ole Miss ile bu haftaki hesaplaşmaya devam edebilir mi?

Saat: 20:00 | TV: FS1 | Yazı Tipi: TCU -3.5 | Toplam: 54.5

TCU, sezonun şimdiye kadarki en büyük hikayelerinden biri oldu. Sonny Dykes yönetimindeki ilk yıllarında, iki boynuzlu Frogs’un orta grubu 12 Büyük’te bitirmesi bekleniyordu. Bunun yerine, bir lig maçında 6-0 ve 3-0 konferansında kalan son mağlubiyetsiz takımlar. Bu arada, Kansas bir haftalık vedadan sonra iyi ve dinlenmiş olmalı. Wildcats, kendi sahalarında sadece bir üzüntü içinde Tulane’ye yenildikleri için yılda 5-1. K-State’in güçlü başlangıcı QB tarafından yönetildi Adrian Martinez. Nebraska’dan transfer olan Martinez sadece 900 yarda vurdu, ancak 546 yarda dokuz koştu ve Das Vaughn’un dönüşüyle ​​mükemmel bir eşleşme oldu. Bu ikisi, sağlam bir K-Devlet savunmasıyla birlikte TCU için büyük bir zorluk teşkil edecek.