Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tamamen yeni 7. nesil Ford Mustang 2024, 14 Eylül’de geliyor

Tamamen yeni 7. nesil Ford Mustang 2024, 14 Eylül'de geliyor

Ford Cuma günü, 14 Eylül’de Detroit’teki bir etkinlikte, tamamen yeni Ford Mustang’i ve muhtemelen son benzinle çalışanını duyurdu. Detroit Otomobil Fuarı’nın bulunduğu yerin yakınında gerçekleşecek olan “Scramble”, altı nesil Ford Mustang’in ABD çevresinde bir hafta sürecek geçit töreninin son durağı. Muhtemelen yedinci nesil ve Nesil S650 Mustang Son benzinli Ford midilli arabası olacak.

Mevcut Mustang neredeyse on yıl sürdü ve turbo-dört, V6 ve V8 benzinli motorların yinelemeleri tarafından destekleniyor. Yeni nesil Mustang, muhtemelen dört turboşarj ve V8 motor kullanacak, ancak elektrikli bir hibrit versiyon üzerinde çalışılıyor. Ford pek bir şey söylemedi Gelecekteki Mustang’in neler sunacağı hakkında, ancak şüpheliler –GTVe Shelby ve daha fazlası – neredeyse kesinlikle kartlarda.

Şimdiye kadar, casus fotoğrafçılığında ortaya çıkan çok az Mustang gördük ve Detroit’te sahneye çıkan şey büyük ölçüde oldu. Tüm ikonik Mustang simgeleri yerinde: uzun kaput, sıralı dikey arka lambalar ve motor kaputu.

Kamuflajın altında kalanlar çoğunlukla herkesin tahminidir, ancak daha fazlasını 14 Eylül’de Mustang’in tamamı ortaya çıktığında öğreneceğiz. bizi izlemeye devam edin

Bir ipucu var mı? [email protected] adresine gönderin

READ  Texas Electricity Grid ERCOT: Texas Electrical Güvenilirlik Konseyi, ısı dalgası talebi artırdıkça korumayı teşvik ediyor