Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift Perşembe gecesi Travis Kelce’nin Chiefs maçına katılacak

Taylor Swift Perşembe gecesi Travis Kelce’nin Chiefs maçına katılacak

NFL

Taylor Swift, büyük gecesinin ardından futbol maçına çıkacak.

12 kez Grammy Ödülü sahibi Travis Kelce ve Chiefs’in “Perşembe Gecesi Futbolu” maçına katılmayı planlıyor. TMZ’nin haberine göre Kansas City’de Broncos’a karşı.

Bu, Swift’in geçen hafta Vikinglere karşı pas verdikten sonra dört hafta içinde üçüncü kez Kelce maçında yer alması olacak.

Swift’in bu kararı, Kelce’nin Minnesota’da ayak bileğinden sakatlandıktan sonra oyunda oynamasının resmi olarak şüpheli olmasına rağmen geldi.

ESPN.com, Kelce’nin “maç kaybetmekten nefret ettiği” için AFC West maçına hazırlanmak için elinden geleni yaptığını bildirdi.

Sakatlığının ardından Vikings maçına dönen Kelce, 27-20’lik galibiyette golü kaydetti.

Geçen hafta 34 yaşına giren Kelce, New Heights radyo programında sakatlıkla nasıl başa çıktığını anlattı: “Burada yaşlanıp kendime saldırıyorum” dedi.

“Çünkü ne dayak yiyorum ne de yaralanıyorum. Bunu bana benden başka kimse yapamaz.”

Taylor Swift, 11 Ekim 2023’te Los Angeles’taki “Eras Tour” galasında.
Reuters

Bu, Swift’in evinde oynayacağı ikinci maç olacak çünkü Kelce’den ilham alan ilk maçı, 24 Eylül’de Bears’ı 41-10 yenerek çıktı.

Söylentilere göre çift daha sonra geceyi Kelce’nin ailesi, arkadaşları ve meslektaşlarıyla birlikte Kansas City’deki bir restoranda geçirdi.

Daha sonra Swift, aralarında Ryan Reynolds, Blake Lively, Sophie Turner ve Hugh Jackman’ın da bulunduğu A listesindeki arkadaşlarıyla MetLife Stadyumu’nda Kelsey’nin Jets’e karşı oynadığı maça çıktı.

Taylor Swift, 24 Eylül 2023’te Chiefs’in Bears’ı yenmesinde.
Getty Images

Swift, Los Angeles’taki “Eras Tour” galasına katıldı Çarşamba gecesi ve bu hafta sonu New York’ta prömiyerinin yapılması bekleniyor.

Oyun Amazon Prime üzerinden yayınlanacak.

Amazon NFL reklam sorumlusu Danielle Carney, “Herkes gibi biz de hazırlanıyoruz” dedi. AdWeek’e Swift’in potansiyelini anlatın.


Oyunu Perşembe gecesi Amazon Prime Video’da canlı yayınlayın


Travis Kelce, 8 Ekim 2023’te Chiefs’in Vikinglere karşı kazandığı galibiyet sırasında.
Getty Images

“Elbette bununla ilgili çok fazla konuşma var. Ben Swifty’yim ve bir NFL hayranıyım, bu yüzden benim için her iki dünyanın en iyisinin bir araya gelmesi.”

READ  David Harbour ve Lily Allen'ın ev turu çok çiçekli


Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/10/12/taylor-swift-to-attend-travis-kelces-thursday-night-chiefs-game/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın