Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Swift, Time Dergisi’ne göre 2023’te Yılın Kişisi

Taylor Swift, Time Dergisi’ne göre 2023’te Yılın Kişisi

Taylor Swift daha önce de 2023 Yılın Kişisi seçilmişti Zaman dergisison 12 ayda siyaset, eğlence ve daha pek çok alanda hakimiyet kuran bir grup finalisti geride bıraktı.

Swift, TIME’a şunları söyledi: “Bu şimdiye kadar hissettiğim en gururlu ve en mutlu, şimdiye kadar hissettiğim en yaratıcı ve en özgür duygu.” “Sonunda, bunu istediğimiz kadar karmaşık hale getirebiliriz ya da aşırı karmaşıklaştırmaya çalışabiliriz, ama tek bir soru var… Eğlenmiyor musun?”

Swift, büyük başarılardan geçen bir yılın ardından unvanı kazandı. Pop yıldızının “Eras Turu” yazın popüler kültür ruhunun o kadar temel taşı haline geldi ki, Fed bir noktada konserin turizmi ve seyahati o kadar artırdığını ve muhtemelen yardımcı olacağını söyledi. Ekonomiyi canlandırmak. Swift’in ünlü dünya turnesine odaklanan konser filmi o zamandan beri çöktü Gişe kayıtlarıdistribütörü AMC Theatres, filmi tarihin en çok hasılat yapan konser filmi olarak nitelendiriyor. “Eras Tour”, yalnızca açılış haftasonunda ABD gişesinde 90 milyon dolardan fazla, uluslararası alanda ise 30 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.

Swift’in Eras Turu nasıl bir sansasyon haline geldiyse o da öyle Milyarder statüsüne ulaştı Başarılı konser turları ve bilet satışları nedeniyle 2023 yılında. Pop yıldızı, filminin gösterime girmesinin ardından Ekim ayı sonlarında “1989” albümünün kaydını yeniden yayınladı ve bu, onu milyar dolar sınırını aştı. Bloomberg o sırada bildirildi.

Ayrıca bu yıl Spotify’da en çok dinlenen sanatçı seçildi.

READ  Gary Friedkin 70 yaşında öldü: Star Wars'ta Ewok olan Happy Days yıldızı, COVID-19 savaşından sonra öldü