Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

TV ikonu yaklaşan projelerin listesini geride bırakırken Norman Lear, Netflix’in animasyon dizisi ‘Good Times’da konuk oyuncu olarak yer alacak – Son Tarih

TV ikonu yaklaşan projelerin listesini geride bırakırken Norman Lear, Netflix’in animasyon dizisi ‘Good Times’da konuk oyuncu olarak yer alacak – Son Tarih

Hollywood, Salı günü 101 yaşında hayatını kaybeden Norman Lear gibi bir TV efsanesini kaybetmiş olabilir, ancak hayranlar, yaklaşan bir animasyon dizisinde rol almaya hazır olduğundan onunla daha fazla zaman geçirebilecekler. mutlu zamanlarson teslim tarihini özel olarak öğrendim.

Chicago’nun kalan son konut projelerinden birinde yaşayan Evans ailesinin yeni neslini konu alan Netflix ve Sony Picture Television komedisi henüz bir yayın tarihi açıklamadı ancak kaynaklar filmin 2024 yazında prömiyerini hedeflediğini ortaya koyuyor. Netflix ve SPT reddetti yorum yapmak.

mutlu zamanlar Bu, 101 yaşında, Sony TV ile yaptığı yapım anlaşmasıyla yeni diziler geliştirmek ve üretmekle meşgul olan Lear’ın geride bıraktığı pek çok projeden sadece biri. Mayıs ayında Netflix, Lear EP-ed drama dizisine yeşil ışık yaktı LejyonBaşrollerinde Vera Farmiga, Miles Heizer ve Liam Oh’un yer aldığı film, en yakın arkadaşıyla birlikte Deniz Piyadelerine katılan eşcinsel bir lise öğrencisinin hikayesini konu alıyor. Proje Greg Cobb White’ın anısına dayanıyor Pembe lacivertİkinci Dünya Savaşı sırasında kahramanca savaşan bir ordu gazisi olarak bu, Lear’ın kalbine yakındı.

Justina Machado’nun karakteri Penelope Günün birinde Lear’ın baş yapımcılığını üstlendiği Gloria Calderon Kellett ve Mike Royce’un yeniden çekilen filminde, PTSD ile uğraşan bir ordu gazisi Lear’a saygı duruşunda bulundu.

Başka bir klasik Lear TV dizisinin yeniden çevrimi, Mary Hartman, Mary Hartmanaynı zamanda Lear exex prodüksiyonunda da çalışıyordu. İlk olarak 2021 yılında TBS’de tasarlanan proje, Turner’ın kablo ağındaki değişikliklerin ardından bir geri dönüş aşamasına girdi. Nisan ayında Deadline, Lear’ın yapım ortağı Brent Miller ile konuştu. Schitt Deresi Başrolde yer alan yıldız Emily Hampshire projeden bahsetti.

Miller röportaj sırasında “Alışveriş” dedi.

READ  Festival modası, Coachella'nın harika açık hava konserinin geri dönüşünü işaret ettiği için geri döndü | moda

Hampshire şunu ekledi, “Alışveriş yapan biri varsa, Mary de alışveriş yapar. Dizinin harika yanı, orijinal dizinin günümüz dünyasında nasıl olacağını keşfetme fikri. Harika olan şey, artık giderek daha alakalı hale gelmesi. Mary’nin ona olan takıntısı ekran bizimkinin habercisiydi ama artık Mary’nin reklamlarını izlemek yerine reklamlara dönüştük.

Lear, Miller ve Jimmy Kimmel çalışmalarının iki başarılı devamını tamamladılar Stüdyo izleyicisinin önünde canlı yayın Lear’ın birçok klasik programını bir araya getiren ABC’deki televizyon programları Ailedeki herkes Ve onun yan kuruluşu Jefferson’lar Ve sonra, mutlu zamanlar Ve Hayatın gerçekleri. İlki, biri TV Özel (Canlı) için olmak üzere iki Emmy Ödülü kazandı ve Lear’ı 97 yaşında tarihteki en yaşlı Emmy kazananı yaptı. Serinin üçüncü versiyonundan bahsediliyor ancak şu anda daha fazla bilgi mevcut değil.

Geçtiğimiz Haziran A. Yönetici kimdir? Tony Danza ve Alyssa Milano’nun orijinal rollerini oynamak üzere geri döneceği devam dizisinin Amazon Freevee’de geliştirilmekte olduğu açıklandı. Son tarih, Milano’da SAG-AFTRA grevi sırasında grev hattında yakalandı ve bu da projenin hala devam ettiğini doğruladı.

Lear, Freevee’den Laverne Cox ve George Wallace liderliğindeki yeni komedi dizisinin yanı sıra devam filminin de baş yapımcılığını üstleniyor. Beyaz sayfa.

Orijinali Mike Evans ve Eric Monte tarafından yaratıldı. mutlu zamanlar Bu, ilk iki ebeveynli Afro-Amerikan aile komedisiydi. Lear’ın çalışmasının bir yan ürünüydü Maude, Kendisi de Lear’ın imza serisinin bir parçası olan, Ailedeki herkes.