Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Yellowstone’ Finali Yeni Tarih Aldı, ‘1944’ Prequel Koleksiyonu ve Contemporary Spinoff’un Başlığı Geldi – Son Teslim Tarihi

‘Yellowstone’ Finali Yeni Tarih Aldı, ‘1944’ Prequel Koleksiyonu ve Contemporary Spinoff’un Başlığı Geldi – Son Teslim Tarihi

SarıtaşBeşinci sezonun ikinci yarısı olan son bölüm, Kasım 2024’te Paramount Network’te yayınlanacak. Sarıtaş Evren başka bir girişle genişliyor, 1944 (görev tanımı). Daha önce duyurulan çağdaş spin-off serisinin artık ön bölüm başlık formatında devam etmesi bekleniyor. 2024 Paramount’un sözleşme fikrini ikiye katladığı çalışma başlığı. İlk gösteri finalden sonra gelecek Sarıtaş.

Lineer televizyonda en çok izlenen dizi, Sarıtaş Başlangıçta Kasım ayında Sezon 5, Bölüm 2’nin prömiyeriyle sona ermesi ve ardından Aralık ayında çağdaş spin-off’un piyasaya sürülmesi planlanmıştı. WGA ve SAG-AFTRA saldırılarının her iki gösterinin de prodüksiyonunu geciktirmesinin ardından her iki lansman da bir sonraki aşamaya ertelendi.

Mothership’in yıldızı Kevin Costner’ın dizideki geleceği, beşinci sezondaki varlığına ilişkin anlaşmazlığın ardından spekülasyon konusu oldu. Katılabileceğini duydum. SarıtaşSon bölümler.

Bu arada henüz onaylanmadı ancak Deadline’ın bildirdiği gibi Matthew McConaughey’nin 2024’te başrolde yer alması bekleniyor ve ona orijinal diziden aktörler de eşlik edecek.

1944 Ve 2024 Önceki prequel’i takip edin 1883 Ve 1923. herkes Sarıtaş Dizinin yapımcılığını MTV Entertainment Studios ve 101 Studios üstleniyor. Spin-off’lar Paramount+ tarafından yürütülüyor.

“Beş yılda büyüdük Sarıtaş Showtime & MTV Entertainment Studios Başkanı/CEO’su Chris McCarthy, “Beş milyon izleyiciye sahip popüler bir Amerikan TV şovundan, dünya çapında 100 milyondan fazla hayrana ve birden fazla franchise’a sahip başarılı bir küresel franchise’a kadar – ve daha yeni başlıyoruz” dedi. . “Ardından 1883 Ve 1923Başarımız, yeni spin-off’lar planlandı, 1944 Ve 2024, Taylor Sheridan’ın yaratıcı dehası sayesinde serinin ayırt edici özelliği haline gelen ve küresel bir kültürel fenomene dönüşmesine yardımcı olan karmaşık ve ilgi çekici hikaye anlatımıyla izleyicileri heyecan verici, taze ve beklenmedik bir yolculuğa çıkaracak.

READ  Taylor Swift, NYC'de akşam yemeğine çıktı ve Joe Alwyn Split'ten sonra halka daha fazla hitap ediyor

Mothership dizisi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük bitişik sığır çiftliğini kontrol eden Dutton ailesini konu alıyor. Değişen ittifaklar, çözülmemiş cinayetler, açık yaralar ve zorlukla kazanılmış saygının ortasında çiftlik, bu sınırlarla sürekli çatışma halindedir; genişleyen bir şehir, Kızılderililere ait bir bölge ve şiddetli ticari rekabetler.

the Sarıtaş Franchise, yeni yerler ve karakterlerin yanı sıra bazı çapraz karakterlerle Dutton ailesinin geçmiş ve şimdiki soyunu keşfetmeye devam edecek.

“Küresel başarı Sarıtaş 101 Studios ve Bosque Ranch’te bizi heyecanlandırmaya ve ilgimizi çekmeye devam ediyor. 101 Studios CEO’su David Glaser, “MTV Entertainment Studios’taki ortaklarımızla birlikte heyecan verici bir yolculuktu ve 1944 ile 2024’ü her yerdeki izleyicilerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

SarıtaşYeniden gösterimleri şu anda CBS’de yayınlanan ve güçlü reytinglere sahip olan film, Taylor Sheridan ve John Linson tarafından ortaklaşa yaratıldı. Yönetici yapımcılar arasında John Linson, Art Linson, Taylor Sheridan, Kevin Costner, David C. Glaser, Bob Yari, Stephen Kaye ve Christina Voros yer alıyor.

Sheridan’ın Paramount+ için hazırladığı son seri, Kanun Adamları: Bas ReevesBaşrolünü David Oyelowo’nun üstlendiği film 5 Kasım’da gösterime giriyor. Ve o da bunu yaptı Tulsa KralıBaşrollerinde Sylvester Stallone’un yer aldığı, Kingstown Belediye BaşkanıBaşrollerde Jeremy Renner ve özel harekat: dişi aslan, Zoe Saldaña’nın başrol oynadığı.