Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Texas ve New Mexico’nun eski futbolcusu Jaden Hellaby hayatını kaybetti.

Tamil eviESPN22 Mayıs 2023, 15:51 ETokumak için 1 dakika

Her iki okul da Pazartesi günü sosyal medyadan New Mexico ve Texas eyaletlerinin eski futbolcusu Jaden Halaby’nin öldüğünü duyurdu.

Pazar günü, Halabi’nin bir akrabası sosyal medyada onun Cuma gününden beri kayıp olduğunu ve ailesinin “hiçbir cihazını takip edemediğini” yazdı. En son Dallas’ta görüldü ve ölüm nedeni hakkında resmi bir bilgi yok.

Hellabi, 2022 sezonunu New Mexico’da geçirdi ve burada sonunda sıkı bir son oynadı ve ardından geri kaçtı. 2020’de Teksas’a seçildi ve o sezon orada iki maçta yer aldı. Devam etmeden önce 2021’de Teksas’ta emekli oldu.

Texas teknik direktörü Steve Sarkissian yaptığı açıklamada, “Jaden’in vefatını duymak son derece trajik ve yıkıcı bir haber. “Harika bir insandı ve hepimizin yanında olmaktan, antrenman yapmaktan ve vakit geçirmekten keyif aldığımız biriydi. Tüm düşüncelerimiz ailesi, arkadaşları ve takım arkadaşlarıyla birlikte ve böylesine zor bir zamanda onlara en derin taziyelerimizi göndermek istiyoruz. .”

Dallas’lı olan Hallaby, Mansfield Timberview Lisesi’nden mezun oldu ve lise son sınıf öğrencisi olarak Dallas’taki Bishop’s Dunn’a katıldı ve burada bir eyalet unvanı kazandı.

Geçen sezon New Mexico için 44 yarda iki pas yakaladı ve 13 şutta 59 yarda gitti. UNM’de 2022 sezonunun ardından transfer portalına girdi.

READ  Sekiz kez Altın Eldiven 3B Scott Rolen, Beyzbol Onur Listesi'ne alındı