Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Recorder – Warmtown Müzik Festivali 3 yıllık aradan sonra geri dönüyor

The Recorder – Warmtown Müzik Festivali 3 yıllık aradan sonra geri dönüyor

Yayınlanma: 18.09.2023 15:08:48

GREENFIELD — 58 gösteri ve göz alabildiğine kamp çadırlarıyla Warmtown Müzik Festivali, üç yıllık bir aradan sonra hafta sonu muzaffer bir dönüş yaptı.

Festivali eşi Debbie Lee Blanchett ile birlikte düzenleyen Marc Blanchett, “Bu harika” dedi. “Gerçekten iyiydi. İnsanlar gerçekten iyi vakit geçiriyordu.”

Bu yıl Eylül ayında. 15-17 Eylül tarihleri ​​arasında Camp Kee-Wani’de düzenlenen yıllık müzik festivali, 2020’den 2022’ye kadar durdurulana kadar 21 yıldır bir yaz geleneğiydi. Marc Blanchett, katılımın “bu yıl biraz düşük olduğunu” belirterek, geri dönmenin getirdiği zorluklara değindi, ancak katılımcılar 13 yiyecek satıcısı, 28 el sanatları satıcısı, yedi görsel sanatçı ve üç müzik sahnesinden keyif aldıkları için ruhen güçlüydüler.

Debbie Lee Blanchett, “Müzik tutkunlarımız var” dedi. “Burada insanlar müziği seviyor, bu yüzden yeni şeyler görmek ve müziğe daha fazla dahil olmak için harika bir fırsat.”

Programlar Cuma ve Cumartesi günleri sabah 9’dan akşam 23’e, Pazar günleri ise sabah 9’dan akşam 6’ya kadar gerçekleştirildi. Ancak Camp Kee-Wani’nin açık alanlarının bitişiğindeki orman, geceyi burada geçiren festival müdavimleriyle dolup taşarken, heyecan gece boyunca devam etti.

Debbie Lee Blanchette ayrıca Wormtown’un sadece aile dostu bir etkinlik olmadığını, aynı zamanda özellikle çocuklara hitap eden özelliklere de sahip olduğunu vurguladı. Bunlar arasında “Kid’s Space” ve “Teen Scene” etkinlik sekansları ile festivale katılanların 27 yaşındaki müzik öğretmeni Mike Turk ile birlikte sahneye şarkı söylemeye davet edildiği “Warmtown Kids Set” yer alıyor. Pazar günkü sabah saat 11’deki programda Turk, yetişkin kızları Michelle Turk ve Ailee Sage’in de yardımıyla, emekli olmadan önce 2005’ten başlayarak yedi yıl boyunca gruba liderlik ettiğini söyledi.

Michael Turk, “Parti yaşam tarzının damgasını burada göremiyorsunuz” dedi. “Herkese ait bir yer. Müzik dinlemeyi, eğlenmeyi ve hayattan keyif almayı seviyoruz.

READ  Quaid-e-Türk beşinci kez Türkiye'nin en iyi işvereni seçildi

Mike Turk, “Bu harika bir festival” dedi. “Onu her zaman sevdim.”

413-930-4231 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden Julian Mendoza’ya ulaşın.