Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“The Voice” özeti: NariYella, Grace West – Blind Auditions sona erdi

“The Voice” özeti: NariYella, Grace West – Blind Auditions sona erdi

The Voice’un Salı günkü 23. Sezonu Blind Auditions finali sadece dört gelecek vaat eden yarışmacıyı tanıtmakla kalmadı, aynı zamanda bir soruyu da gündeme getirdi: WTH Alyssa Lazar Neredeyse Sıfıra Düşen Tek Deneyi Gerçekleştirmekten Vazgeçti mi? Blinds’in oluşturulduğu beş bölüm boyunca şov, Jimmy Fallon şakası için zaman buldu. Bunun Blake Shelton’ın rodeoya son ziyareti olduğunu bize milyarlarca kez hatırlatmak için zaman buldu. Rapçi hilesine bir şans vermek ve parmak noktasını Blake’ten “Oğul” Niall Horan’a geçirmek için zaman buldum. Hatta sandalyeyi çevirmeyen bir grup şarkıcıyı tırıslamak için bile zaman buldu. Ancak Alyssa’yı Team Chance’e ekleyen performansı izlemek için Pazartesi gecesi birkaç dakika bulamadınız mı? (Bu özeti buradan okuyun.) Harika değil, ses. Hiç hoş değil. Konuya girmeden önce Perde Salı’yı inceleyelim.

NariYella (Takım Şansı), “Yalnızca Bir Gece” – Derece: A- | Konuşabildiğinden beri şarkı söyleyen bu dört kişilik turner çitlere doğru sallanarak öyle büyük bir gösteri sergiledi ki, Chance’den yalnızca O statüsü almasına şaşırdım. Orada burada kusurlar duydum, NariYella’nın gerilip sendelediği anlar oldu ama sergilenen tutku ve güç bunu telafi etti. gerçek rakip

Grace West (Blake Takımı), “Belki Memphis’ti” – Skor: B| 16 yaşından beri profesyonel bir söz yazarı olan Nashville köpek gezdiricisi ağzını açtı ve tek düşünebildiğim, “Blake ekibine hoş geldin” oldu. Niall da döndü ama Grace o kadar taşralıydı ki, sonunun nereye varacağı konusunda neredeyse hiç şüphe yok (özellikle OG onu Pam Tillis’e benzettikten sonra). Güzel ses, iyi aralık, muhtemelen duyduğumuz (veya bu sezon duyduğumuz) en heyecan verici performans değil.

Katie Beth Vourakis (Kelly Takımı), “Hayalet” – Derece: B- | Bu yüksek lisans öğrencisi, küçük bir kasaba olan Tennessee’den tamamen güzel ve soyulmuş bir kadına dönüştü.yolJustin Bieber’ın altından bir vuruş yapın. Ama onun zayıf ve duygusal mı yoksa kararsız ve gergin mi olduğundan emin olmayan başka biri var mıydı? Tüyleri diken diken olan Niall ya da Katy Beth’e dönüşen ve hemen yarışmacının müzik düzenlemelerini hayal etmeye başlayan Kelly değil.

READ  Billie Joe Armstrong, kürtaj kararı nedeniyle ABD vatandaşlığından vazgeçtiğini söyledi.

Talia Smith (Niall Takımı), “Hiçbir Şey İçin Endişelenme” – Derece: A| ABD Ordusu istihbarat analisti Talia, potansiyel olarak dört kişilik bir rol için Tori Kelly kimliğiyle sahneye çıktı ve Niall’ın ekibinde hala doldurması gereken biri vardı. Dengeli, enerjik, kontrollü ve muhteşemdi. “Kesinlikle buydu,” diye haykırdı Niall. Ve kabul etmek zorunda kaldım. Sırada ne olduğunu duymak için sabırsızlanıyorum (ve ne olduğunu hayal edemiyorum) yapamam Yapmak!).

Coach’un gruplarına katılan eski şarkıcılardan en çok hangisini seviyorsunuz? Ve zavallı zavallı Elisa Blind’i kesmek için herhangi bir sebep düşünebiliyor musun? Bu yüzden Kısa orta Bu yüzden Çok fazla dolgu? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi çekelim.