Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Thomas Jefferson yan hakemi Shep Turk, Florida geneli alıcısı Tony Kinsler, Pitt’e söz verdi

Thomas Jefferson yan hakemi Shep Turk, Florida geneli alıcısı Tony Kinsler, Pitt’e söz verdi

Thomas Jefferson yan hakemi Shep Turk, 2025’te futbol kariyerine nerede devam edebileceğini düşünmeye başladığında aklında üç spesifik şey vardı.

Pitt üç kriteri de karşıladı ve bu da onu koç Pat Narduzzi’ye kaydolma taahhüdü veren ilk Pennsylvania veya WPIAL adayı yaptı. Turk, Pazartesi günü sosyal medyada ve TribLive’da taahhüdünü doğruladı.

• Pazartesi gecesi iletişime geçtiğinde “Parlayabileceğimi, gelişebileceğimi ve gerçekten başarılı olabileceğimi hissettiğim bir yere gitmek istiyorum” dedi. “Kişisel olarak bana sorarsanız Pitt bu kalıba uyuyor.

• “TJ’de oynadığım gibi harika futbol oynayabileceğim bir yere gittiğimden emin olmak istedim. Topu birisinin boğazından aşağıya gönderebileceğim ve diğer takıma hakim olabileceğim bir yere gitmek istiyorum.

• “Her zaman bir yerlerde bir şampiyonluk kazanmak istemişimdir ve sanırım Pitt’in yeni kadrosuyla önümüzdeki birkaç yıl içinde bu hedef ufukta görünüyor. Orada güzel şeylerin olacağını düşünüyorum ve bir şampiyon olmak beni heyecanlandırıyor.” bir parçası.

Turk (1.80 boyunda, 280 pound) Thomas Jefferson’da topun her iki tarafında da oynuyor ancak Pitt’te guard veya pivot olarak hedef alınabilir. Yükselen bir son sınıf oyuncusu, TJ’de hem sağ hem de sol mücadelede oynadı.

Bu yıl 285 kilo sıkletinde WPIAL güreş şampiyonluğunu kazanan Türk, geçen sezondan sonra yapılan personel değişikliği öncesinde ve sonrasında Pitt’in antrenörleri tarafından işe alınmıştı. Ocak ayında işe alındıktan üç gün sonra birinci sınıf hücum hattı antrenörü Jeremy Tarvio ile görüştüğünü söyledi.

Turk’ün ayrıca Bowling Green, Buffalo, Temple, Navy, Boston College, Kent State, Central Michigan, Eastern Michigan, Lehigh ve Maine’den de burs teklifleri var.

Aralarında Devin Danielson, Lucas Nix ve Dom DiCicco’nun da bulunduğu, Pitt’in futbol programına katılan birkaç Thomas Jefferson oyuncusundan biri oldu. TJ antrenörü Bill Serbak Pitt’in hücum yan hakemi.

Turk, Pazartesi günü Panterlere sözlü taahhütte bulunacak iki 2025 adayından biriydi.

READ  CSO Türk müziğinin güşlerini dünyaya katkı sağlıyor Sunma misyonuna

Fla. Port Orange’daki Spruce Creek Lisesi’ne devam eden çok amaçlı arka/geniş alıcı Tony Kinsler de gelecek yıl kaydolmayı planladığını söyledi.

Kinsler’in (5-11, 165) West Virginia, Vanderbilt, Indiana, USF ve Tulane dahil 15 teklifi var.

Bu sonbaharda son sezonlarına giren Dirk ve Kinsler, Rivals.com sıralamasında yer almıyor.

Pitt’in 2025 sınıfında geniş alıcı Bryce Yates, oyun kurucu Mason Heintschell ve savunma tarafı Trevor Somers dahil olmak üzere açıklanmış beş taahhüdü var.