Kasım 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Thomas Tandridge Cenazesi (1949 – 2021) – Richmond, VA

DANDRIDGE, 72 yaşındaki Thomas Clay “Türk”, 28 Kasım 2021 Pazar günü vefat etti. 1949’da Charlottesville’deki Virginia Üniversite Hastanesi’nde, merhum Dr. William Robert Tandridge ve Hetty Wray Hurt Tandridge’in oğlu olarak doğdu. Tom, Randolph-Megan Koleji’nden lisans derecesine ve Virginia’daki Commonwealth Üniversitesi Tıp Merkezi’nden hastane yönetimi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Kariyerine Virginia Üniversitesi Tıp Merkezi’nde başladı. Daha sonra Dublin’deki Fairview Park Hastanesi’nin COO’su olarak Hospital Corporation of America’ya katıldı. Talent, Flavon’daki Fish Memorial Hastanesi’nin CEO’su oldu. 1988’de Tom, University of Mississippi Center’ın CEO’su ve Associated Hospital’ın direktörü oldu. Jackson. 1993’ten 2017’ye kadar, 2017’de emekli olduğu Güney Carolina’nın Orangeburg ve Calhoun bölgelerindeki Bölgesel Tıp Merkezi’nin başkanı ve CEO’suydu. Bu ilçelerdeki birçok başarının arkasındaki itici güçtü. Tom, Orangeburg ve Güney Carolina’da sağlığı iyileştirdiği için çok sayıda ödül ve övgü aldı. Pek çok başarısı arasında “2012’nin En İyi Adamı”, SC Hospital Association Başkanı, Duke Endowment Mütevelli Heyeti, Palmetto Health Trust Kurulu, Palmetto Healthcare Yönetim Kurulu ve Orangeburg Ticaret Odası Kurulu seçildi. “Hospital 100 Liderlik ve Strateji Konferansı”na ve danışma kuruluna. Tom, hastanenin Kadın Göğüs Sağlığı Merkezi ve Periatrik Cerrahi Merkezi’nin geliştirilmesine öncülük etti ve Güney Karolina Tıp Üniversitesi ile tıbbi bir ilişki kurdu ve eyaletin en büyük yaralanma bakım merkezini denetledi.

45 yıllık eşi Nancy Don Ward Tandridge tarafından hayatta kaldı; Dr. William Robert Tandridge Jr.; James Hurt Tandridge, eşi Debbie ve kızları Eliza Tandridge Laluna, kocası Stephen ve Julia Tandridge; Anne Wray Tandridge Conrad, yakın zamanda ölen kocası Carter Conrad ve oğulları Hunter Conrad, karısı Rachel ve çocukları (Jaden ve Gavin) ve Hayden Tandridge Conrad ile birlikte. Aile yılın ilk gününden sonra bir kutlama bekliyor.

READ  Pak-Durk Maarif Okulları ve Kolejlerinde mezuniyet töreni

Tom’un anısına bağış gönderilebilir 1) Şifa Kuvvetleri Harekatı, Operationhealingforces.org/; 2) Charlottesville Ücretsiz Hastanesi, (434) 296-5525, cvillefreeclinic.org/donate; 3) Richmond’daki Amerikan İç Savaşı Müzesi, (804) 649-1861, acwm.org/ways-to-support.

12 Aralık 2021’de Richmond Times-Dispatch tarafından yayınlandı.