Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tilda Swinton ve Ellen DeGeneres karşılaştırmaları

Tilda Swinton ve Ellen DeGeneres karşılaştırmaları

“Bruceyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

Bruce Springsteen aylar sonra ilk gösterisine tanınmaz bir görünümle ve biraz da Tilda Swinton'a benzeyerek geldi.

Yarım düğmeli kırmızı takım elbise ve koyu renk kot pantolon giyen 74 yaşındaki “Born to Run” müzisyeni, peptik ülser hastalığı nedeniyle gösterilerin ertelenmesinin ardından Salı günü Phoenix, Arizona'daki turneye geri döndü.

Bruce Springsteen, Salı gecesi The Boss'un yepyeni bir görünümle ilk kez sahneye çıkmasıyla birçok hayranını suskun bıraktı. Ohio Rayları/YouTube
X'teki (eski adıyla Twitter) bazı kullanıcılar onun Ellen DeGeneres'e benzediği konusunda şaka yaptı. Live Nation için Tasos Katopoudis/Getty Images

Springsteen'in önceden bronzlaşmış ve bronzlaşmış üst gövdesi normalden daha solgun görünüyordu, saçları bembeyazdı ve cildi biraz soluktu.

Birçok X (eski adıyla Twitter) kullanıcısı, şarkıcının görünüşü karşısında şaşkına döndü.

Bir kişi “Bu Tilda Swinton” dedi Yorum.

A.J: “Onun Megan Rapinoe olduğunu düşündüğümü söylerken komik olmaya bile çalışmıyorum.” İkinci kişi dedi kisakatlıktan sonra Kasım 2023'te emekli olan eski USWNT kanat oyuncusuna atıfta bulunuyor.

“Bu Ellen DeGeneres mi?” Üçüncü bir kişi kıkırdadıDördüncü iken reklamveren Şarkıcı “kesinlikle berbat görünüyor.”

Post, yorum almak için Springsteen'e ulaştı.

Springsteen'in Salı günü sahneye çıkışı, 2023 konserini iptal etmesinden bu yana ilk kez sahneye çıkışıydı. Michael Chao/The Republic/USA Today Ağı

Salı günü Footprint Center'daki gösteri, “ABD'de Doğmuş” şarkıcının Eylül 2023'ten bu yana E Street Band ile birlikte ilk kez sahneye çıkışıydı. O sırada Springsteen, peptik ülser hastalığı teşhisi konulduktan sonra gösterileri erteleyeceğini duyurmuştu.

her biri için Haber AjansıSpringsteen, en büyük hitlerinin tamamını içeren yaklaşık üç saatlik setin sonunda hastalığına kısaca değindi.

Springsteen öfkeli kalabalığa, “Phoenix, geçen sefer gösteriyi taşımak zorunda kaldığımız için herhangi bir rahatsızlık varsa öncelikle özür dilemek istiyorum” dedi. “Umarım seni fazla rahatsız etmemişizdir.”

20 kez Grammy Ödülü sahibi Hollywood yıldızı Tilda Swinton'a benzetildi. J. Terris/SplashNews.com
Rock 'n' roll yıldızı Swinton'ın yanı sıra Megan Rapinoe ile de karşılaştırıldı. Michael Chao/The Republic/USA Today Ağı

Springsteen'in dünya turu, Mayıs 2022'de duyurulduğundan bu yana çeşitli tıbbi komplikasyonlarla dolu.

Mart ayında, Albany turnesindeyken, New Jersey yerlisi, iptalin şu sebeplerden kaynaklandığını belirten bir açıklama yaptıktan sonra iki gösterisini ertelemek zorunda kaldı: “Hastalıktan dolayı.”

READ  Indiana Jones 5, Harrison Ford'u ayakta alkışlayarak Cannes'ı şaşkına çevirdi - Variety

Ertesi ay, hem Springsteen hem de Salı günkü programda belirgin bir şekilde bulunmayan eşi Patti Sialfa, koronavirüse yakalandı ve gösterileri duraklatmak zorunda kaldı.

Springsteen'in dünya turu, Mayıs 2022'de duyurulduğundan bu yana çeşitli tıbbi komplikasyonlarla dolu. AP Fotoğrafı/Ross D. Franklin
Eşi Patti Sialfa'nın yokluğuyla Arizona'daki Springsteen grubu E Street'e katıldı. Michael Chao/The Republic/USA Today Ağı

Springsteen, iddiaya göre “hastalandığı” iddiasıyla Philadelphia'daki iki gösteriyi bir kez daha erteledi – bu kez gösterinin başlamasından birkaç saat önce – iddiaya göre.

20 kez Grammy Ödülü kazananı, sonunda Eylül ayında “peptik ülser hastalığı semptomları nedeniyle tedavi gördüğünü” açıkladı.

27 Eylül'de Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Burada E Street olarak bu gösterileri ertelemek zorunda kaldığımız için son derece üzgünüz” dedi. “Amerikan şovlarımızda çok eğlendik ve daha birçok harika zamanı sabırsızlıkla bekliyoruz. Yakında geri döneceğiz. Sevgiler ve Tanrı herkesi korusun, Bruce.”

Springsteen daha sonra hastalıkla yaşadığı mücadeleyi bir “canavar” olarak nitelendirdi ve bunun “iç dünyamı sarstığını” belirtti. Michael Chao/The Republic/USA Today Ağı
Annesini Alzheimer nedeniyle kaybeden şarkıcı, hayranlarına iyi dilekleri için teşekkür etti ve “gelecek yıl hepinizi görmek için sabırsızlanıyorum” dedi. Bob Woodruff Vakfı adına Mike Coppola/Getty Images

Sonuçta Springsteen, kalan 2023 tarihlerini iptal etti.

“Bruce Springsteen, son birkaç haftadır peptik ülser hastalığından istikrarlı bir şekilde iyileşmeye devam etti ve doktorunun tavsiyesi üzerine yılın geri kalanında tedaviye devam edecek.” okuyor Instagram'da yayınlandı. “Bunu akılda tutarak ve büyük bir ihtiyatla Bruce Springsteen ve E Street Band'in 2023'te kalan tüm turne tarihleri ​​2024'e ertelenecek.”

Springsteen daha sonra hastalıkla yaşadığı mücadeleyi bir “canavar” olarak nitelendirdi ve bunun “iç dünyamı sarstığını” belirtti.

Annesini Alzheimer nedeniyle kaybeden şarkıcı, hayranlarına iyi dilekleri için teşekkür etti ve “gelecek yıl hepinizi görmek için sabırsızlanıyorum” dedi.

Kasım ayında, Springsteen'in gitaristlerinden biri olan Steven Van Zandt, Springsteen'in “harika durumda” olduğunu belirtti.

73 yaşındaki Van Zandt, “Mart ayında her zamankinden daha güçlü bir şekilde geri döneceğiz” dedi. insanlar Rock and Roll Hall of Fame'in giriş töreni sırasında.

“Turnenin ilk altı ayı çok yoğun geçti; belki de şimdiye kadarkilerin en yoğunu,” diye devam etti. “Böylece aynı güçlülükle geri döneceğiz ve bu harika olacak.”

READ  Netflix dizileri romanlara uymuyor

Dokuz aylık turun 22 Kasım'da Vancouver'da sona ermesinden önce 52 tarih boyunca 17 ülkeye ulaşması planlanıyor.