Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tom Brady, emekli olduğunu söyledikten sonra önümüzdeki ay gizemli kalmaya devam ediyor

Tom Brady, emekli olduğunu söyledikten sonra önümüzdeki ay gizemli kalmaya devam ediyor

yeniArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

Tom Brady Geleceği söz konusu olduğunda hala biraz gizemli.

Öncesi Tampa Körfezi Korsanları Geçen ay istifasını arayacağını açıklayan oyun kurucu, Salı günü SiriusXM’de “The Fred Couples Show”da göründü ve NFL efsanesine nereye gittiğini sordu.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR KAPSAMI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Tampa Bay Buccaneers oyun kurucu Tom Brady, Los Angeles Rams 23 Ocak 2022’de Tampa, Florida’daki Raymond James Stadyumu’ndaki NFC playoff futbol maçı sırasında oynamadan önce bir tünelde bekliyor.
(Kim Clement – USA Today Sports)

“Size söylüyorum, keşke geleceğin ne getireceğine dair net bir vizyona sahip olsaydım, ama bence benim için birçok harika şey ve birçok harika fırsat var, biliyorum futbol sezonunun hemen ardından aradığımı söyledim. ailemle vakit geçirmek için sabırsızlanıyorum. Ve bunu son beş haftada yaptım ve bundan da çok olacağını biliyorum. O yüzden, bilirsin, meşgul olmayı seviyorum, orası kesin.” Brady Kocalar dedi.

“Biraz golf oynadım ve bu gece ailemi gerçekten göreceğim ve bu onların topraklarında benim için gerçek bir olay olacak. Çocukken yattığım yatakta yatacağım. Annem henüz evde olduğumu biliyor, yani bu babam arasında ve ben sadece, bu biraz sürpriz oldu.

“Öyleyse bunu dört gözle bekliyorum, önümüzdeki birkaç gün içinde biraz golf oynamayı ve biraz aile zamanını dört gözle bekliyorum ve sonra oradan nereye gideceğimizi bulacağız.”

GM, BUCS’nin geri dönüş soruları arasında Tom Brady’ye ‘ışık bıraktığını’ söyledi

Brady’nin birkaç ay mı yoksa bir yıl mı ara vereceği ya da bir daha geri dönmeyeceği her zaman tartışmaya açık olacak. Resmi açıklamayı yaptıktan sonra “Hadi gidelim!” dedi. Podcast “Her şeyi geldiği gibi al” idi.

“Bence bunu söylemenin en iyi yolu bu ve hiçbir şey düşünmüyorum, bilirsin, asla asla deme. Aynı zamanda biliyorum ki… kararım konusunda iyi hissediyorum. Nasıl olduğumu biliyorum. bundan altı ay sonra hissedeceğim,” dedi Brady, Jim Gray için.

“Geçen hafta yaptığım gibi şu anda mümkün olan en iyi kararı vermeye çalışıyorum. Ve yine, bence gidişatı tersine çevirmek istemiyor. Kesinlikle bunu yapmak istemiyorum. Ama aynı zamanda, Bence gerçekçi olmalısın ki hayatta ne gibi zorluklarla karşılaşacağını asla bilemezsin. Bir kez daha oynamayı sevdim. Oynamaktan başka şeyler yapmak için sabırsızlanıyorum. Orada seninle olabileceğim kadar dürüstüm.”

Brady’nin bazı yaşıtları onun hâlâ oynamak istediğini düşünüyor. NFL Ağı bildirildi.

“Birçok insan böyle hissediyor [Brady] Bu yönde zorlanabilirsin [to retire]NFL Media’dan Mike Giardi, Brady’nin emekli olduğunu söyledi [he] Henüz o yöne gitmek istemiyorum. “

Tampa Bay Buccaneers takımından Tom Brady, 26 Aralık 2021'de Charlotte, Kuzey Carolina'da Bank of America Stadyumu'nda Carolina Panthers'a karşı oynanan maçın ikinci yarısında görünüyor.

Tampa Bay Buccaneers takımından Tom Brady, 26 Aralık 2021’de Charlotte, Kuzey Carolina’da Bank of America Stadyumu’nda Carolina Panthers’a karşı oynanan maçın ikinci yarısında görünüyor.
(Jared C. Tilton/Getty Images)

FOX HABER BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Bucs ile bir sezon daha sözleşmesi olan Brady, 2022 maaş sınırına yer açmak için 1 Haziran’dan sonra takım tarafından serbest bırakılabilir.Takım ayrıca yer açmak için onu yedek/emekli listesine alabilir. Raporlara göre, Brady’ye yakın bazı kişiler, geri dönerse başka bir takıma katılmayı düşüneceğine inanıyor.

Fox News’den Dan Canova bu rapora katkıda bulundu.